UFC باید تعلیق جان جونز برای حداقل یک سال

فقط زمانی که ما شروع به اعتماد جان “استخوان” جونز او را نشان می دهد و دوباره خود را سخت ترین حریف خود را.

پس از یک DWI دستگیری در اوایل صبح روز پنج شنبه در خیابان های آلبوکرک N. M. Jones رفته از بز به DOAT های UFC را “ناامیدی از همه زمان است.”

نگاه شما انتظار نداریم که کسانی که رقابت در ورزش های رزمی به choirboys و جونز, زمان UFC نور قهرمان سنگین وزن داده شده است مقدار زیادی از نرمی بیش از گذشته خود گناهان — یک لیست است که می شود بیشتر نگران خود را به عنوان زندگی می رود.

اما تصویری از دستگیری پنج شنبه صبح است بنابراین اخلال در بسیاری از سطوح UFC هیچ چاره ای اما برای مسئله حداقل یک سال تعلیق به یکی از خود را بیشتر قابل عرضه در بازار ستاره.

آن را نمی خواهد بود آسان به تصمیم اما این یکی است که لازم است برای جونز, UFC و پخش شریک ESPN. جونز 32 بود آینده دشوار اما موفق به دفاع از عنوان خود در برابر دومینیک ریس در UFC 247 on Feb. 8 در هوستون. با چهار دعوا در 14 ماه جونز را شبیه او می تواند اعتماد دوباره. بالقوه مگا-مبارزه با استیپ Miocic برای او سنگین وزن UFC عنوان loomed در افق.

کمی وجود دارد شانس است که اتفاق می افتد در حال حاضر پس از جونز’ دستگیری به اتهام تشدید DWI غفلت استفاده از یک اسلحه گرم در اختیار داشتن یک ظرف باز و بدون اثبات بیمه. با توجه به جنایی گزارش افسران در پاسخ به صدای یک گلوله در اطراف 12:58 صبح زمانی که آنها مواجه می شوند جونز در صندلی راننده یک جیپ سیاه.

جونز در نهایت آزمایش “در و یا بالاتر از دو برابر حد قانونی” در هنگام تجویز Breathalyzer. او همچنین انجام “ضعیف” در سه زمینه هوشیاری آزمایش و جستجو از جیپ نشان داد یک تفنگ دستی زیر صندلی راننده.

همه از بالا نگران کننده است به اندازه کافی داده شده جونز’ تاریخچه از تصمیم گیری های بد. اولین DWI آمد در سال 2012 و پس از دستگیری در hit-and-run اتهامات (که برای او در مشروط شدن تا 2018) سوءمصرف مواد مخدر مسائل و تست مثبت برای یک ماده ممنوع است که منجر به 15 ماه تعلیق ابتدا در سال 2017. قبل از مبارزه خود را با ریس جونز گفت که او به مواد مخدر-آزمایش تقریبا 30 بار توسط USADA در سال 2019 به اثبات او تمیز بود. ظاهرا این کافی نبود.

شاید بیشتر نگران کننده در مورد این آخرین حادثه این است که با جهان در مستند در حالی که تلاش برای جلوگیری مرگبار coronavirus UFC نور قهرمان سنگین وزن شد و به گفته نوشیدن رانندگی و شاید تیراندازی تفنگ. Bernalillo County, که در آن آلبوکرک واقع شده است, آگهی های جدید, مکزیک با 55 مورد تأیید همانطور که از پنج شنبه. و چگونه یک میلیونر نیست که اثبات بیمه برای ماشین خود را ؟

جونز دوباره تبدیل به یک سردرد به UFC است که غوطه ور در تلاش برای جلوگیری از به تعویق انداختن UFC 249 است که برای مارس 18. عنوان توسط Khabib Nurmagomedov و تونی فرگوسن به عنوان سبک وزن UFC کارت در اصل مجموعه ای برای بارکلیز سنتر قبل از ایالت نیویورک ورزشی ممنوع کمیسیون آن را از وقوع در بروکلین با توجه به COVID-19.

UFC رئیس دانا سفید همچنان به اصرار دارند مبارزه برگزار خواهد شد و بدون مخاطبان در برخی از موقعیت. او به مقابله با جونز بعد. در حال حاضر UFC با صدور بیانیه ای گفت: “این سازمان شده است در تماس با جونز’ مدیریت تیم است و در حال حاضر در حال جمع آوری اطلاعات بیشتر.”

اگر جنایی گزارش است و حتی نزدیک به درست بودن جونز ثابت کرده است خود را به نه تنها یک خطر برای خود بلکه عموم مردم ، آن زمان برای UFC به تعلیق او دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>