UFC تعویق انداختن حوادث پس از coronavirus انتقاد

Coronavirus زدم UFC.

پس از متعهد به حفظ مسابقات رفتن حتی به عنوان همه گیر مجبور دیگر ورزش حرفه ای لیگ برای رفتن به وقفه UFC رئیس دانا سفید روز دوشنبه به تعویق افتاد و این شرکت سه بعدی حوادث به طور نامحدود با توجه به ESPN. آنها برنامه ریزی شده برای ماه مارس 21, 28 و 11 آوریل.

تصمیم می آید و در همان روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توصیه می شود اجتناب از تجمعات از 10 یا بیشتر مردم است.

همچنین مارکس در مورد چهره از سفید که در روز یکشنبه ESPN گفت: “ما در حال توقف” در میان انتقاد و زیر رهبری NBA, MLB, NHL و لیگ های دیگر که به حالت تعلیق در حوادث ناشی از کوروناویروس.

نسکار, PGA, Bellator MMA و مختلف بوکس مروج نیز به حالت تعلیق در حوادث با توجه به COVID-19.

UFC مبارزه این آخر هفته گذشته در برزیل برگزار شد و بدون طرفداران, عنوان تنها ضروری کارکنان در حضور.

ارتقاء بسیار پیش بینی مبارزه UFC 249 کارت بین Khabib Nurmagomedov و تونی فرگوسن هنوز هم به جای برنامه ریزی شده 18 آوریل در Barclays Center, سفید روز دوشنبه گفت: “در SportsCenter.”

که کشمکش است که هنوز هم در معرض خطر با توجه MMA مبارزه پس از نیویورک اعلام وضعیت اضطراری به دلیل ویروس. Barclays Center, همراه با بسیاری از عرصه های سراسر کشور بسته شده است درهای خود را به دلیل در پی این ویروس است و ممکن است میزبان رویدادهای ماه.

همانطور که از دوشنبه, WWE در ادامه به برگزاری برنامه های تلویزیونی مانند “دوشنبه شب Raw” و “Friday Night SmackDown” با تنها ضروری پرسنل و هیچ طرفداران در این شرکت عملکرد مرکز در اورلاندو فلوریدا. رسلمنیا 36 باقی مانده است, برنامه ریزی شده برای آوریل 5 در Raymond James ورزشگاه در تمپا, فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>