UFC رئیس دانا سفید پنجه نرم می کند با تام بردی: ‘به وگاس’

لاس وگاس در تام بردی.

با اظهارات آماده به دنبال شش بار قهرمان سوپر باول این offseason, دیگر اعضای شهر گناه ورزشی جامعه در حال ساخت خود را مهیجی زمین.

“من یک بوستون مرد از طریق و از طریق. من می خواهم شما را به با میهن پرستان” UFC رئیس دانا سفید گفت که بردی بیش از این گوشی در یک Instagram livestream در روز چهارشنبه. “اما اجازه دهید من آخرین زمین: لاس وگاس دوست دارم که شما در اینجا در اظهارات. ورزشگاه امکانات باور نکردنی است. آموزش امکانات است که آنها باید در خارج از وگاس باور نکردنی است. آن را به 45 دقیقه پرواز از LA بچه های خود را و خانواده خود را می تواند زندگی می کنند وجود دارد, شما می توانید پرواز به عقب و جلو. ما می خواهیم شما را به می آیند به اظهارات.”

لاس وگاس در حال حاضر نقش میزبان را به برخی از بزرگترین UFC مبارزه در هر سال است و خانه های جدید از اظهارات.

“شما می دانید من شما تبادل در حال حاضر برای یک ماه” سفید گفت. “بیا در حال حاضر برادر. دریافت به وگاس!”

“من می دانم که این یک مقدار زیادی از صبر و شکیبایی برای من و بدیهی است که که در آن من شده است به مدت 20 سال آن را یک تجربه شگفت انگیز,” 42 ساله بردی پاسخ داد. “من نمی دانم آنچه که در آینده نگه می دارد در حال حاضر.”

پچ پچ اطراف بالقوه بردی-اظهارات اتصال آغاز شد و پس از یک عکس جامعی در UFC 246 از میهن پرستان کارفرمایی و اظهارات صاحب Mark Davis داشتن یک ظاهر دوستانه tête-à-tête ویروسی رفت. برخی بر این باورند که دیویس شد و در تلاش برای فریب بردی به پیوستن به این تیم برای افتتاحیه آن فصل در وگاس یک حرکت است که باید نقض لیگ دستکاری قوانین به عنوان بردی نمی رسما تبدیل به یک عامل آزاد تا مارس 18.

“بود که در مورد تام بود به مبارزه [مانی] Pacquiao در اینجا به باز کردن ورزشگاه” دیویس شوخی وقتی پرسیده شد که در مورد گفتگو است. یک روز بعد بردی مشخص خود را به وست وود به عنوان “روشنفکر” در مورد ترک میهن پرستان.

غیر صریح پاسخ به سفید است و در عین حال یکی دیگر از لبخند جوهر یا مرکب فوتبال در جامعه رها شده است به تشریح طول این رایگان-آژانس دیوانگی مجموعه ای از آن ها را بازیگران شک و تردید جدی در بازگشت به انگلستان است.

تیم ها می توانید شروع به صحبت کردن با بردی بیا مارس 16, دو روز قبل از رایگان آژانس باز می شود. اگر میهن پرستان نمی تواند در رسیدن به توافق در آن زمان مورد علاقه خود سیگنال-تماس گیرنده را تبدیل به یک نامحدود کالا برای اولین بار در 20 سال تصدی خود با این تیم است.

“من فقط در تلاش به بیمار از طریق این فرآیند اولین بار من قصد دارم از طریق آن” بردی گفت سفید است. “در ضمن من قصد دارم به صرف زمان زیادی را با خانواده من بعد از 10 12 روز و ما رو کمی تعطیلات برنامه ریزی شده است که من به دنبال به جلو به.”

آینده برشمرد و کارفرمایی می تواند فرمان رو به بالا از 30 میلیون دلار در بازار آزاد. با دوام سال به عنوان یک نویسنده رو به کاهش بردی قرار است که انتظار می رود به اولویت بندی پیوستن به یک تیم او احساس می کند می تواند برنده بلافاصله بیش از به حداکثر رساندن چک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de