مبارزه نهایی مسابقات قهرمانی تخلیه آن ذخایر نقدی به صندوق پرداخت بزرگ به سرمایه گذاران حتی به عنوان مبارزان آن گله که آنها بسیار underpaid این پست یاد کرده است.

مخلوط هنرهای رزمی غول را تایید کرده است عظیم 300 میلیون دلار سود به UFC سرمایه گذاران — یک ستاره نکردم لیست که شامل Mark Wahlberg, Charlize Theron, Gisele Bündchen, بن افلک و ستاره تنیس سرنا و ونوس ویلیامز منابع گفت.

تقریبا نیمی از 300 میلیون دلار را به تلاش سرگرمی شرکت اجرا شده توسط هالیوود superagent آری امانوئل که خریداری 50 درصد سهام خود در UFC در سال 2016 به 4 میلیارد دلار. تلاش نیز صاحب هالیوود استعداد آژانس WME, مد و رسانه های ورزشی آژانس IMG و Miss Universe Pageant.

والبرگ هالیوود تولید کننده پشت “همراهان” و “Boardwalk Empire” است که میله میله به nab حدود نیم میلیون نفر سود سهام منابع گفت: در حالی که مدل برزیلی Bündchen از میهن پرستان کارفرمایی تام برادی — در مسیر به دست آوردن $145,000.

دیگر ذینفع شامل UFC رئیس دانا, سفید, تلاش های مدیر عامل Emanuel — الهام بخش برای Ari Gold شخصیت در HBO را “همراهان” و تلاش اجرایی رئیس پاتریک Whitesell سابق, شوهر, جف بزوس, pal, gal لورن سانچز.

آنها قرار است به جیب بیش از 3 میلیون دلار در هر, منابع گفت.

UFC سهام خصوصی حامیان KKR و Silverlake که خود را 42 درصد سهام خود در تلاش نیز در منابع گفت.

از 300 میلیون دلار در پرداخت نشانه اولین بار UFC صادر کرده است پرداخت سود سهام پس از تلاش های خرید 50 درصد سهام خود در سال 2016 ابراز نگرانی کرد. و آن اندازه خالص دارای آرواره agape.

“بیشتر از زمانی که شما انجام دهید سود شما نمی توزیع کل ترازنامه” به گفته یک منبع مالی. “اگر شما قرار بود به سود 10 درصد از پول خود را که می تواند یک دوره عادی. اگر شما بودند برای رفتن به تقسیم سود 90 درصد از پول خود را که نه.”

مبارزه برای پرداخت بالاتر

پرداخت را ترک خواهد کرد UFC با فقط 50 میلیون دلار آن را به عنوان چهره جدید MMA رقبا و اتهامات توسط مبارزان که آنها دستمزد کمتری نسبت به ورزشکاران از دیگر تیم های ورزشی.

منابع بگویید این پست UFC مبارزان هزینه لاس وگاس تبلیغات شرکت کمتر از 150 میلیون دلار در سال گذشته — و یا کمتر از 16 درصد آن 900 میلیون دلار درآمد. در مقابل, لیگ اصلی بیس بال انجمن ملی بسکتبال و لیگ فوتبال ملی همه سهم بین 48 درصد و 50 درصد از درآمد خود را با بازیکنان داده ها را نشان می دهد.

“این لیگ های مختلف توسط, لیگ” تلاش رئیس جمهور مارک شاپیرو گفت. “ما پرداخت مبارزان ما به طور قابل توجهی بیش از هر MMA سازمان است. آنها آن را سزاوار است. جنگنده جبران رفته است commensurately با موفقیت UFC.”

در حالی که جنگجویان UFC ممکن است بیشتر مناسب نسبت به بوکسورهای که پرداخت می شود در هر جلسه آنها استدلال کرده اند در مقالات حقوقی است که آنها اغلب از ممنوع مذاکره برای پول بیشتر به دلیل UFC غالب آن ورزش— و با استفاده از آن اهرم به خاطر دستمزد پایین.

در سال 2014 یک گروه از جنگجویان UFC از جمله Cung Le, Jon Fitch و کایل Kingsbury شکایت UFC سپس پدر و مادر شرکت Zuffa LLC ادعا آن درگیر در رویه ضد رقابتی در نظر گرفته شده برای درایو کردن خود و جبران هزینه ها از جمله وادار کردن مبارزان به قراردادهای بلند مدت است که جلوگیری از آنها را از مبارزه در جای دیگر و با استفاده از آن بازار تسلط به اجبار مبارزان به re-ثبت قرارداد.”

این مورد شده است به آرامی پیچ در پیچ راه خود را از طریق یک لاس وگاس دادگاه فدرال که در آن یک قاضی وزن که آیا اعطای این کلاس اقدام وضعیت. اگر که اتفاق می افتد, UFC می تواند در قلاب برای بیش از 1 میلیارد دلار خسارت به بیش از 1200 مبارزان که در معرض خطر گرفتن چهره خود را bashed در به طور منظم از جمله Conor McGregor و روندا راسی. هر دو مک گرگور و راسی شد جنگجویان UFC بین کلاس دوره از 2010 طریق 2017, وکلای شاکیان گفته اند.

تلاش IPO با صدای تلپ افتادن

این 300 میلیون دلار سود به شرح زیر تلاش شکست خورده تلاش برای جمع آوری 600 میلیون دلار از طریق ارائه عمومی اولیه در پاییز گذشته. تلاش را Shapiro را انکار می کند که به پرداخت هر چیزی برای انجام با شکست مواجه IPO خواستار آن “دادگاه عادی از کسب و کار” پس از “باور نکردنی سال” در UFC.

اما منابع بگویید این پست و سود سهام است به طور مستقیم وابسته به تلاش داشتن yanked آن IPO در سپتامبر گذشته در میان تقاضای ضعیف بود که اولین گزارش پست.

“از آنجا که یک ایده کار نمی کند, UFC در حال حاضر رفتن به منبع بعدی از تا تلاش می رود دوباره سعی کنید برای رفتن در مکان های عمومی,” گفت: یک منبع نزدیک به تلاش است. “این در حال حاضر تخلیه UFC به منظور سرپا نگه داشتن بقیه شرکت است.”

این شرکت دارای یک $4.6 میلیارد بدهی بار و به عنوان پست در گزارش ماه دسامبر آن را در برابر یک گروه ترکان و مغولان از dispirited WME استعداد عوامل بودند که به شمارش در IPO به پول نقد در گزینه های سهام آنها شده است پذیرش در بورس برای کوچکتر پاداش. عوامل را خواستار شده است آنها ساخته شده و تلاش شده است در جستجوی راه هایی برای جبران آنها را حداقل در بخش قبل از آوریل به عنوان پست گزارش کرده است.

شاپیرو در روز پنج شنبه تایید کرد که تلاش خواهد شد با استفاده از برخی از آن UFC پول برای سهام بیع متقابل برنامه اما گفت: سود سهام صدور است “نه به طور مستقیم مرتبط به نابودی کارکنان.”

تلاش همچنین قصد دارد به استفاده از پول برای خرید شاپیرو گفت: بدون ارائه جزئیات.

رقبا در افق

UFC ثابت کرده است یک نقطه روشن در تلاش است نمونه کارها با جریان نقدی از بیش از 200 میلیون دلار در سال, منابع گفت. هنوز هم آن را سودآور مبارزه با باشگاه یک سال خوب برای بازسازی آن خزانه — مانع توانایی خود را به گسترش و حتی به عنوان رقابت رمپ تا شهادت” ،

رقیب Bellator است که متعلق به ViacomCBS, است, به دنبال گسترش در آمریکا به عنوان یکی از سنگاپور مبتنی بر لیگ حمایت سرمایه سکویا است که به ارزش بیش از 1 میلیارد دلار به دلیل در بخشی به تهاجمی آن رد پا در آسیا است.

کارشناسان می گویند UFC می تواند به من بدهید تا زمین اگر آن را نمی تواند ادامه دهد به شدت به سرمایه گذاری در آسیا و معنی ادغام و یا گسترش به مناطق دیگر مانند بوکس.

اما شاپیرو می گوید در این پست وجود دارد که هیچ برنامه ای برای حرکت به بوکس — و او nixed گزارش های اخیر که تلاش ممکن است چرخش UFC یا فروش سهام MMA سازمان عمومی از طریق عرضه اولیه سهام ارائه شده است.

“ما هیچ برنامه ای برای رفتن است. UFC مهم و ارزشمند بهره در تلاش است. آن را در علاقه ما به این اسپین آف یا IPO,” او گفت:.

که jibes با آنچه در منابع گفته اند پست — یعنی که امانوئل نمی خواهید به از دست دادن پول نقد خود را-گاو UFC کسب و کار برای یک IPO یا spinoff.

“Ari است که شدیدا در برابر UFC رفتن ، تلاش نمی خواهد ارزش به اندازه” این منبع گفت: قبل از اضافه کردن که آنها نیز “نمی خواهم مبارزان به می دانم که دقیقا چگونه سود UFC است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su