هزاران نفر از مسلمانان تحت ستم رنج در “بیگاری” شرایط در یک شبکه از کارخانه های چینی است که عرضه ده ها تن از شرکت های بزرگ مانند اپل و نایک یک گزارش جدید می گوید.

استرالیا سیاست راهبردی موسسه شناسایی حداقل 27 گیاهان در ولایات چین که در آن اویغوری مسلمانان فرستاده شده است به عنوان بخشی پکن اتهام علیه اقلیت های قومی ، کارخانه ها ادعا می شود در زنجیره تامین حداقل 83 مارک های جهانی ساخت محصولات از نایک کفش به آی فون دوربین با توجه به این فکر می کنم تانک یکشنبه گزارش.

برخی از بیش از 80 ، 000 Uighurs انتقال به کارخانه ها بین 2017 و 2019 آمد به طور مستقیم از به اصطلاح “re-آموزش و پرورش” اردوگاه در استان سین کیانگ این گروه شناخته شده به عنوان ASPI گفت: در گزارش. دیگر شرکت های دخیل در این برنامه عبارتند از: BMW, Gap, و سامسونگ, این گزارش می گوید.

“این بسیار دشوار است برای Uighurs به رد و یا فرار از این تکالیف که در حال ادغام با دستگاه بازداشت و سیاسی تلقین هر دو در داخل و خارج از سین کیانگ” این گزارش می گوید. “علاوه بر نظارت مستمر خطر بازداشت خودسرانه آویزان بیش از اقلیت شهروندان که حاضر خود را دولت حمایت تکالیف.”

به اصطلاح کار انتقال طرح نشانه یک “فاز جدید” در پکن حملات در Uighurs های ASPI گفت. سازمان ملل متحد تخمین زده است که بیش از 1 میلیون Uighurs اند بازداشت شده در سین کیانگ اردوگاه که دولت چین ادعا می کند به معنای سرکوب تروریسم و ارائه مهارت های حرفه ای.

در کارخانه های اویغوری کارگران مانع از تمرین دین خود را مجبور به یادگیری ماندارین و شرکت در “وطن پرست آموزش و پرورش” به ASPI گفت. حداقل در برخی از کارخانه ها نیز به آنها پرداخت دستمزد پایین تر از چینی های هان همتایان با توجه به گزارش.

“آنها باید کمی آزادی حرکت و زندگی را به دقت محافظت خوابگاه جدا شده از خانواده و کودکان در سین کیانگ” ASPI در گزارش خود نوشت:.

چین وزارت امور خارجه گزارش را رد کرده است که آن را نقض کرده است Uighurs حقوق. سخنگوی وزارت ژائو Lijian گفت: فارغ التحصیلان از “مراکز فنی و حرفه ای” بدست شغل و “در حال حاضر زندگی می کنند یک زندگی شاد است.”

“این گزارش تنها پس همراه با ما ضد چین نیروهایی که سعی کنید به لام چین اقدامات ضد تروریسم در سین کیانگ” ژائو گفت: در یک شنبه نشست خبری.

در بیانیه اپل گفت: آن را تا به حال دیده نشده ASPI گزارش اما اضافه کرد که این کار با تامین کنندگان خود را به “اطمینان از استانداردهای بالا ما را تایید کرد.”

“اپل اختصاص داده شده به حصول اطمینان که همه ما در زنجیره تامین است که تحت درمان با عزت و احترام سزاوار آنها است” این شرکت اعلام کرد.

اولی نیز گفت: آن را نمی تواند نظر به طور مستقیم در این گزارش که سازندگان آن نشده بود تماس گرفتم شرکت. اما خودروساز گفت: آن را نگه می دارد تامین کنندگان مستقیم به “پایداری استانداردهای” و می پرسد در مورد حقوق بشر در آن شرایط خرید.

“ما مستقیم تولید کنندگان نیز مورد نیاز برای پیاده سازی سیاست های ما با تامین کنندگان خود و به آبشار از این بیشتر پایین زنجیره تامین” BMW سخنگوی فیل DiIanni گفت: در یک ایمیل.

“وجود دارد شده اند و هیچ نشانه ای از هر گونه نقض حقوق بشر” در Volkswagon این گیاه در منطقه اورومچی این شرکت در بیانیه ای گفت. “فولکس واگن چینی سرمایه گذاری مشترک SAIC فولکس واگن در استخدام افراد از تعدادی از پیشینه های قومی مختلف در آن اورومچی گیاه از جمله اویغوری مردم است. هر کارمند در کارخانه مستقیم کار قرارداد با SAIC فولکس واگن است. ما متقاعد شده است که در دسترس بودن شغل برای تمام گروه های قومی را بهبود محیط اجتماعی در اورومچی منطقه است.”

دیگر شرکت های به نام در این گزارش از جمله سامسونگ و شکاف بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر دوشنبه ،

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de