انگلستان coronavirus مرگ و میر تا 20 درصد در یک روز, مستند می رود از طریق ممکن است

انگلستان coronavirus مستند می تواند کشش تا پایان مارس یک دولت مشاور شنبه هشدار داد.

“ما می خواهیم به حرکت به یک وضعیت که در آن حداقل تا پایان ممکن است ما قادر به جایگزین برخی کمتر فشرده اقدامات بیشتر مبتنی بر فن آوری و تست کامل مستند ما در حال حاضر” مشاور نیل فرگوسن استاد ریاضی زیست شناسی در کالج امپریال لندن گفت: رادیو بی بی سی در روز شنبه.

بریتانیا اضافه شده 708 مرگ و میر جمعه — متناوب 20 درصد افزایش از روز قبل در مجموع حداقل 4,313. مقامات وجود دارد که شمارش 42,000 تایید عفونت.

فرگوسن گفت: او انتظار دارد که موارد به اوج در 10 روز اگر اجتماعی-دورى ادامه اقدامات برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

نخست وزیر بوریس جانسون بسته های غیر ضروری کسب و کار به طور نامحدود در مارس 23, بعد از دولت ابراز تردید در مورد خاموش کردن اقتصاد کشور است.

برخی هنوز ترس هزینه این مستند می تواند بیشتر از این بیماری است.

“اگر ما حمل با مستند آن اقدام به خرید ما بیشتر در زمان ما می توانیم بیشتر فکر را در آن قرار داده اما آن را نمی کند حل و فصل هر چیز – آن است که یک حفره یا سوراخ,” ارشد دولت مشاور و رئیس همه گیر طراح گریم Medley گفت: این بار روزنامه.

“ما نوع رنگ خودمان را به گوشه ای چرا که پس از آن سوال خواهد شد چه ما در حال حاضر ؟ در شرایط گسترده ما رفتن به ادامه آسیب به کودکان برای محافظت از مردم آسیب پذیر است یا نه؟”

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>