بیمه انگلستان غول Aon برای خرید رقیب ویلیس برج واتسون برای $30B

بر اساس UK-کارگزار بیمه Aon روز دوشنبه گفت: این امر خرید ویلیس برج واتسون برای نزدیک به 30 میلیارد دلار در تمام سهام معامله است که ایجاد بزرگترین کارگزار بیمه و می افزاید: مقیاس در نبرد با کاهش حاشیه.

معامله یکپارچه بخش دوم و سوم بزرگترین نامها به یک شرکت به ارزش $76 میلیارد فعلی قیمت سهم سبقت رهبر بازار Marsh & McLennan, به عنوان آنها با چالش مواجه اعم از coronavirus به تغییر آب و هوا.

برای اولین بار مطرح از یک سال پیش این معامله نیز می آید پس از یک دوره از رقابت ها که دیده است حق بیمه سقوط در حالی که ادعا می کند در ادامه به رشد می کنند.

Aon تایید شده در سال گذشته است که آن را در مرحله اولیه مذاکرات با ویلیس برج های قبل از سرعت حذف کردن برنامه های بدون دادن یک دلیل.

تحلیلگران در آن زمان گفت که یک Aon-ویلیس معامله ممکن است مشکل پاکسازی anti-trust موانع. این معامله از نظر دولت Aon خواهد بود موظف به پرداخت هزینه از $1 میلیارد دلار برای ویلیس اگر معامله بودند از طریق به سقوط.

مارش آوریل گذشته مهر و موم شده خود را خرید از رقیب Jardine لوید تامپسون برای $5.7 میلیارد حفاری جایگاه خود را به عنوان بزرگترین بازیکن جهانی است.

بر اساس این توافق ویلیس سهامداران را دریافت 1.08 Aon سهام و یا در مورد 232 $در هر سهم به عنوان Aon جمعه نزدیک به نمایندگی از کل حقوق صاحبان سهام و ارزش دلار 29.86 میلیارد دلار است. این پیشنهاد در حق بیمه 16 درصد به Willis قیمت بسته شدن روز جمعه.

سهام در Aon شد پایین 2.7% در حالی که ویلیس سهام فقط 1.42% در تجارت قبل از زنگ در نیویورک بازار که به سقوط به شدت در سراسر هیئت مدیره با توجه به روز دوشنبه سقوط قیمت نفت است.

“Aon به طور کلی کسب موفقیت تاریخچه اما با توجه به زمان آن است که مشخص نیست چگونه سرمایه گذاران خواهد شد واکنش نشان می دهند به خرید در کوتاه مدت گفت:” پل Newsome مدیر عامل در کارگزاری پیپر سندلر.

زمانی که قرارداد می بندد موجود Aon سهامداران خود را حدود 63% و موجود ویلیس سرمایه گذاران خود را حدود 37 درصد از ترکیب شرکت در یک کاملا رقیق شده بر اساس.

این معامله این است که انتظار می رود به اضافه کردن به Aon را تعدیل سود هر سهم در اول سال کامل از معامله با پس انداز $267 میلیون دلار به 600 میلیون دلار در سال دوم با کامل 800 میلیون دلار به دست آورد و در سال سوم.

Newsome گفت: مقابله چند مورد بود 19.3 بار در سال 2020 درآمد هر سهم (EPS) برآورد 12 دلار برای ویلیس و حدود 12.3 بار آن سال 2020 هسته درآمد (EBITDA) تخمین می زنند.

این در مقایسه با گروه همسالان ميانه معاملات در حدود 22.6 بار درآمد و 13.6 x هسته درآمد, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im