پارلمان بریتانیا می تواند بیش از ترس سیاستمداران coronavirus فوق العاده-پخش’

بریتانیا ممکن است به حالت تعلیق در مجلس بیش از ترس است که سیاستمداران فوق العاده-پخش’

موافقت پارلمان بریتانیا می تواند بسته برای تقریبا نیمی از سال به دلیل coronavirus — با سیاستمداران تلقی بالقوه “سوپر پخش” با توجه به گزارش روز شنبه.

نخست وزیر بوریس جانسون دولت شده است کاندید مورد به طور بالقوه اقدامات سختگیرانه سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این ویروس در این کشور است که تا به حال 90 موارد تایید شده توسط پنج شنبه.

آن را حتی می تواند شامل مجلس خود را با یک طرح پتانسیل بودن shut-down از پایان این ماه تا ماه سپتامبر ارشد پارلمانی منبع گفت: تایمز لندن خواستار آن را “طولانی ترین تعطیلات تابستانی ما شناخته شده است.”

اسکای نیوز گزارش داد همان زمان بالقوه در مقیاس همراه با امکان بسته شدن مجلس زودتر از انتظار مارس 31 شکستن برای عید پاک.

یک نگرانی عمده است که میلیون ها نفر از گردشگران که گله به وستمینستر همراه با گسترده نیروی کار با 10 ، 000 نفر را وستمینستر عبور می کند به آسمان گفت.

اما بزرگترین خطر می تواند سیاستمداران خود انگلستان بار گفت.

“ما باید 650 افرادی که صرف نصف این هفته در سراسر کشور جلسه خود را تشکیل و نیم دیگر مالش در برابر یک دیگر در وست مینستر” یک منبع ارشد مقاله گفت. “این 650 فوق العاده-پخش.”

بزرگترین ترس است برای تعامل با همسالان که بسته بالاتنه مجلسی, خانه اعیان و ممکن است بسیاری از تنها ماندن حتی اگر آن را باز باقی می ماند, یک, خداوند, کیر, Newby گفت: نگهبان.

“در این لحظه من فکر نمی کنم آنها در حال اجرا به تپه اما اگر بیشتر موارد در لندن و آنها به طور قابل توجهی افزایش یافت و سپس شاید این می تواند اتفاق می افتد,” او گفت:

نخست وزیر سخنگو گفت: نگهبان است که تصمیم گیری خواهد شد “به رهبری مشاوره از کارشناسان است.”

“بحث در حال حاضر در حال وقوع با مقامات پارلمانی و علمی و پزشکی مشاوران” سخنگوی گفت.

Coronavirus نقشه

Coronavirus map

یک سخنگوی پارلمان مقاله گفت: “ما در حال نظارت بر وضعیت از نزدیک و به ادامه کار با بخش سلامت و بهداشت عمومی انگلستان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im