انگلستان می خواهد به ممنوعیت جدید گاز خرید و فروش ماشین در 2035

انگلستان با دادن گاز-guzzlers این راش ادم بیکار و تنبل.

مقامات انگلیسی برنامه ریزی برای پایان دادن به فروش جدید اتومبیل های بنزینی در 15 سال در تلاش برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی و کاهش تولید گازهای گلخانه ای.

ممنوعیت فروش دیزل جدید بنزین و خودروهای هیبریدی شروع خواهد شد در 2035 — پنج سال زودتر از برنامه ریزی شده — و یا زودتر اگر این امکان پذیر انگلستان اعلام کرد. اندازه گیری منوط به مشاوره با توجه به مقامات.

“می تواند وجود داشته باشد هیچ مسئولیت بیشتری نسبت به حفاظت از سیاره ما و هیچ ماموریت که جهانی بریتانیا است که خودمان افتخار به خدمت” نخست وزیر بوریس جانسون در بیانیه ای گفت.

جانسون دولت اعلام کرد که این حرکت او به عنوان راه اندازی سازمان ملل متحد در اجلاس تغییرات آب و هوایی شناخته شده به عنوان COP26. دو هفته کنفرانس خود است که میله میله به جای ماه نوامبر در گلاسکو, اسکاتلند.

انگلستان فقط آخرین دولت های اروپایی برای سرکوب اتومبیل های بنزینی به عنوان رهبران جهان کار برای مقابله با بحران آب و هوا. فرانسه به دنبال ممنوعیت فروش سوخت های فسیلی طراحی وسایل نقلیه توسط 2040 و پاریس به مادرید و آتن و شهر مکزیک هدف به نوار خودرو دیزل از مراکز شهر خود را تا سال 2025.

گاز و وسایل نقلیه دیزلی هنوز هم تا 90 درصد از فروش در بریتانیا هر چند تقاضا برای خودروهای الکتریکی افزایش یافته است. این کشور سه بهترین فروش خودروهای برقی ساخته شده توسط تسلا میتسوبیشی و اولی است.

جانسون دولت راه اندازی کرده است 1.5 میلیارد پوند تلاش برای داشتن وسایل نقلیه الکتریکی ساده تر با توجه به بریتانیا و وزیر حمل و نقل Grant Shapps که گفت به طور کامل ماشین های الکتریکی فروخته شد هر 15 دقیقه در سال گذشته است.

“ما می خواهیم به رفتن بیشتر از همیشه قبل از” Shapps در بیانیه ای گفت.

با پست سیم

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر