عموی تسا رشته قتل مشکوک گفت: پلیس اجازه نمی برادرزاده نوشیدن هر چیزی

دایی از یک نوجوان متهم در مرگ بارنارد دانشجوی سال اول دانشگاه تسا رشته barked در پلیس “آیا به او f–king nothing” هنگامی که پسر گفت: او تشنه در طول پلیس بازجویی ها مشخص شد در دادگاه روز سه شنبه.

شهادت در پیش از محاکمه شنوایی در منهتن دادگاه خانواده چهار شنبه, افسر پلیس, Kevin گارسیا یکی از پلیس که گران 13 ساله Zyairr دیویس در رشته’ Dec. 11 قتل بازگو اجرا خود را با پسر عموی روزولت دیویس.

گارسیا شهادت دادند که پلیس بازجویی Zyairr در 26 حوزه ایستگاه house on Dec. 12 هنگامی که نوجوان خواسته برای یک نوشیدنی بنابراین گارسیا زد به ماشین های سکه ای برای خرید او Gatorade پلیس گفت:.

که زمانی که او زد به روزولت دیویس و توضیح داد که او پسر یک نوشیدنی.

که زمانی که سالمند دیویس گفت: پلیس “آیا به او f–king nothing” گارسیا شهادت دادند.

گارسیا و دو پلیس دستگیر Zayirr در داخل یک ساختمان در نزدیکی پارک Morningside پله ها که در آن پلیس گفت: رشتههای شد چاقو به مرگ در طول یک botched mugging.

گارسیا و افسر رندی راموس لونا شارژ, نوجوانان با خاطی در Dec. 12 و بعد از شناخت لباس های خود را از دانه دانه های نظارت تصویری از قتل.

پلیس متوجه شد یک چاقو در Zyairr کوله پشتی اما هنوز به شناسایی آن به عنوان سلاح قتل.

پلیس را به اتهام Zyairr و 14 سال Rashaun ویور — ادعا چاقو مرد دستگیر شنبه — با قتل. پلیس در حال کار برای کراوات یک سوم نوجوان به قتل.

رشته های یک نوازنده و روزنامه نگار مشتاق از Charlottesville, Virginia جنگیدند و بیت او قاتل انگشت, پلیس گفت:. او crawled شده به بالای پله ها اما مرگ به عنوان یک نتیجه از چندین زخم چاقو.

پدرش Inman رشته های یک رمان نویس و استاد زبان انگلیسی است با حضور همه پیش از محاکمه شنوایی در Zyairr است نه اظهار نظر در مورد سکوت دوباره شنبه.

نوجوان که در حال برگزار شد در تقاطع نوجوان مرکز در بروکلین است به اتهام قتل درجه دوم است و با توجه به در دادگاه ماه آینده.

معلوم نیست دقیقا چرا روزولت دیویس را تکذیب کرد پسر یک نوشیدنی و او کاهش یافته است به نظر او به عنوان چپ دادگاه روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>