Under Armour سهام موج بر جای تعجب کوچک از دست دادن فصلنامه

Under Armour گزارش کوچکتر از حد انتظار در سه ماهه دست دادن در روز جمعه به عنوان آن را به فروش بیشتر کالا آنلاین با مشتریان در خانه ماندن در طول coronavirus مستندات ارسال آن به سهام تا حدود 10 درصد در اوایل معاملات.

حتی به عنوان فروشگاه ها به طور موقت بسته activewear شرکت های مانند Under Armour شده اند قادر به بهره مندی از تقاضا برای خانه تمرین پوشاک و تجهیزات به عنوان مردم خود را تغییر می دهد ورزش برنامه با توجه به همه گیر.

Under Armour گفت: این ثبت “مهم” افزایش تجارت الکترونیکی فروش در سراسر جهان است.

حاشیه ناخالص رز 280 واحد به 49.3 درصد در گزارش سه ماهه آن را به عنوان به فروش می رسد کمتر کالا به عمده فروشی و خارج از کانال های قیمت.

آن پایین حاشیه عمده فروشی, کسب و کار, که از طریق آن مبادرت به فروش کالا به فروشگاه های دیگر و خارج از کانال های قیمت ثبت یک کاهش درآمد از 58 درصد به عنوان فروشگاه ها بسته شدند. درآمد به صورت مستقیم آن به مصرف کننده کسب و کار پایین بود 13 درصد.

“در حالی که ما انجام بهتر از حد انتظار ما هنوز تجربه یک کاهش قابل توجهی در درآمد در تمام بازارهای” رئیس اجرایی Patrik Frisk گفت.

درآمد خالص کاهش یافت و 41 درصد به $707.6 میلیون در سه ماهه دوم منتهی به 30 ژوئن اما ضرب و شتم برآورد $558.5 میلیون, با توجه به TOTALBARÇA داده ها از Refinitiv.

اکثریت شرکت فروشگاه های بازگشایی و ترافیک ادامه روند به طور قابل ملاحظه ای پایین تر, Under Armour, گفت:, و اضافه کرد که خرید بیشتر ساخته می شد در طول مصرف کننده بازدیدکننده داشته است. این شرکت انتظار دارد روند ترافیک باقی می ماند پایین تر برای بقیه سال.

Under Armour گزارش بزرگتر از دست دادن خالص $182.9 میلیون دلار در مقایسه با یک سال قبل از آن تا حدودی به دلیل بازسازی و اختلال در شارژ از 39 میلیون دلار.

بر اساس تنظیم این شرکت از دست داده و 31 سنت در هر سهم در مقایسه با برآوردهای تحلیلگران از 41 سنت.

رقیب نایک همچنین از ثبت یک افزایش در خرید و فروش آنلاین, اما ثبت, نادر, از دست دادن با توجه به لغو سفارشات و موجودی اتهامات عنوان شده علیه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>