یک مهاجر مستند نشده که به اتهام تهدید به شلیک پلیس NYPD است که انتظار می رود در نهایت تبعید و منابع اجرای قانون در روز جمعه گفت.

یک منبع عالی رتبه اضافه شده بود که هیچ ارتباط بین مظنون و می تواند برانکس پلیس قاتل رابرت ویلیامز.

امنیت داخلی دستگیر آخرین مشکوک پلیس-hater, آرماندو کلمنت-راموس در روز پنج شنبه شب پس از او ساخته شده تهدید و او در حال حاضر برگزار شده توسط فدرال مهاجرت و هزینه های اجرای قانون ، او در نهایت انتظار می رود به صورت فدرال اتهامات بیش از این اتهام تهدید و تبعید و شهادت” ،

معلوم نیست چگونه فدرال بعد از تهدید, اما آن را به اندازه کافی جدی به NYPD به ماشه یک بخش گسترده ای هشدار اصرار پلیس برای “هوشیار و آماده باش.” یک منبع پلیس گفت: کلمنته-راموس را تهدید به شلیک شهرستان افسران.

هشدار از “تهدید” به طور خاص هشدار داد پلیس در 41 حوزه — که در آن ویلیامز گفته را آتش پلیس در دو رویداد جداگانه در طول تعطیلات آخر هفته, زخمی شدن دو افسر.

ویلیامز 45 متهم شد در تیراندازی و به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه.

منابع پلیس قبلا گفته پست که کلمنت-راموس مورد می تواند متصل به جفت تیراندازی در کمتر از 12 ساعت از هم جدا با برخی از محققان سوال که آیا ویلیامز ماشه کشیده در اولین تیراندازی در شب شنبه. اما منبع عالی رتبه جمعه کنار هر قبلی شک تیراندازی گفت: پلیس بر این باورند که همان تفنگ استفاده شد و در هر دو تیراندازی و ویلیامز ماشه کشیده.

یک امنیت هرزه در بیانیه ای گفت: “تحقیقات امنیت داخلی (HSI) ساخته شده بود آگاه از تهدید به اجرای قانون جامعه در اینجا در شهر نیویورک است. به عنوان یک نتیجه, HSI ویژه بررسی عوامل تهدید و متعاقبا بازداشت.”

این سازمان در نظر بیشتر خودداری کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی