ناهموار هفته ثابت می کند وال استریت ترس coronavirus و برنی ساندرز

پس آنچه ما در مورد بازار سهام این هفته ؟

برای اولین بار است که وال استریت را درک فدرال رزرو نیست تحقیقات پزشکی سازمان است. فدرال رزرو قصد ندارم به آمده تا با یک درمان برای coronavirus و یا هر بیماری دیگر که برای ماده.

بنابراین قیمت سهام به شدت کاهش یافت و در روز سه شنبه رئیس بانک فدرال جروم پاول دست پاچه و تحت فشار قرار دادند از طریق یک نیم نقطه کاهش نرخ بهره به دلیل اقدام مهم نیست در زمان بحران است.

فدرال ریزرو حرکت بود نه تنها قابل پیش بینی اما از آن ساخته شده تغذیه نگاه ترسیده بود خیلی نگران coronavirus (اینکه آیا یا نه آن را باید شده اند) که آن را انجام می دهد فقط در مورد هر چیزی.

اما ما آموخته است که چیز دیگری در روز چهارشنبه زمانی که قیمت سهام به شدت افزایش یافت. بازارهای مالی بودند (و احتمالا دوباره) بسیار نگران قدرت دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری برنی ساندرز.

ساندرز روت کردم در سه شنبه مقدماتی و وال استریت بسیار خوشحال بود. او در حال حاضر 501 نمایندگان برای کنوانسیون دموکراتیک در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن تاپ که با 566.

من فکر نمی کنم یا ساندرز یا بایدن در حال رفتن به ضرب و شتم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. اما گمان می کنم آنها می تواند.

بنابراین اگر ساندرز که طرح متنفر توسط وال استریت نشان می دهد که هر گونه قدرت در آینده مقدماتی دیوار خیابان در حال رفتن به یک جا و بازار خواهد بود به عنوان افسرده آن را به عنوان وجد آمدیم چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>