یونیلور حزب چای ممکن است پیچ در پیچ پایین.

مصرف کننده کالاهای غول لگد کردن یک “بررسی استراتژیک” از آن چای جهانی کسب و کار است که می تواند منجر به فروش مارک های معروف مانند لیپتون و PG Tips.

به نظر می آید به عنوان مصرف کنندگان دم کمتر از چای سیاه — که حساب برای دو سوم از یونیلور چای بخش — و نوشیدن بیشتر گونه های گیاهی به جای شرکت در انتخابات گفت: پنج شنبه.

“ما نمی رسید یک نتیجه گیری و همه گزینه های باقی مانده روی میز” مدیر عامل Unilever آلن Jope گفت: در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران.

یونیلور ما ذکر شده سهام بودند تا 2.6 درصد در میان اخبار در $59.26 در premarket تجارت از 7:48 صبح پنج شنبه.

یونیلور چای بخش شاهد رشد در بازارهای در حال ظهور و حق بیمه خود را گیاهی با نام تجاری تمام عیار انجام شده است خوب با توجه به این شرکت گفته است که این بزرگترین چای کسب و کار.

اما خرید و فروش چای سیاه — که تولید حدود 3.3 میلیارد دلار در فروش سالانه در سراسر جهان برای این شرکت کاهش یافته است در بازارهای توسعه یافته برای چندین سال به دلیل تغییر سلیقه مصرف کننده, Unilever گفت. این شرکت همچنین دارای Tazo و T2 مارک.

“ما واقعا دیده می شود این روند بازی” Jope گفت. “آن را در کوتاه مدت چیزی. این یک روند بلند مدت بیش از یک دهه.”

Unilever اعلام کرد بررسی با وجود انکار است که آن را با وزن فروش چای آن بخش در ماه نوامبر پس از روزنامه تلگراف گزارش داد که این امر با قرار دادن کسب و کار در حراج بلوک.

این شرکت تا به حال فقط راه اندازی یک بررسی نمونه کارها خود را که ماه و می خواست به سرکوب حدس و گمان در مورد آینده آن چای, کسب و کار, Jope گفت: پنج شنبه. او نشان داد که این بررسی که در حال حاضر در جریان است ممکن است لزوما منجر به فروش.

“هنگامی که ما در حال فکر کردن در مورد این چیزها ما ارتباط شفاف,” Jope گفت.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im