اتحادیه می خواهد رئیس شناور زندان تبدیل به Rikers coronavirus بیمارستان

در حال حاضر یک ویروس در معرض خطر زندانی بسته بندی زندان شهرستان بارج باید تبدیل به یک شناور در بیمارستان برای بیمار Rikers زندانیان اصلاحات رئیس اتحادیه گفت: پست.

به عنوان COVID-19 بازدید شهر نیویورک بیش از 600 زندانی محبوس در محله های نزدیک در Vernon C. Bain شناور زندان است. چند نیویورکی در مورد قایق گره خورده است تا جنوب برانکس که برخی از زندانیان سابق تماس با یک “کشتی” است و بخشی از Rikers.

اصلاحات رئیس اتحادیه الیاس Husamudeen گفت: پست است که او می خواهد به قایق تبدیل به یک بیمارستان به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به طوری زندانیان که تست مثبت در Rikers خواهد بود قرنطینه و آن 9,000 اصلاح افسران خواهد بود به طوری که آسیب پذیر به ویروس.

“اجازه بدهید این قایق و مقاوم سازی آن” Husamudeen گفت. “اجازه دهید آن را پاک کردن. ما رو هر دو تلفن مناطق و خوابگاه مناطق در قایق. آن می تواند امکانات بسیار عالی برای زندانیان که واقعا نیاز به جدا شود. هنگامی که آنها در حال خروج از قرنطینه آنها می توانید به امکانات دیگر در Rikers.”

هر چند بیش از 73 زندانیان و 58 کارکنان باید آزمایش مثبت برای ویروس, وزارت اصلاحات نمی خواهد با ارائه اطلاعات خاص در مورد زندانیان در Bain یک موتور کمتر کشتی بود که یدک کشیده از می سی سی پی در سال 1992. به نام “قایق” لگو مانند کشتی است هر دو سلول ها و خوابگاه اما بسیاری از زندانیان در نزدیک بسته بندی شده خوابگاه.

“واقعیت این است که ما باید فرماندار و شهردار ادعا نداریم به اندازه کافی بیمارستان برای مراقبت از افرادی که به این ویروس” Husamudeen گفت. “آنها بهتر جلوگیری از نادیده گرفتن این جمعیت به دلیل آن می تواند وحشتناک اثر ، ما اصلاحات افسران ندارد و لوکس از کار از خانه. آنها را مجبور به رفتن در داخل و خارج از زندان که بدان معنی است که آنها در حال رفتن در داخل و خارج از جمعیت است که می تواند آلوده شود.”

Husamudeen گفت: کشتی است نه بیمارستان سازگار در حال حاضر و هر گونه اصلاح یا دوباره purposing ممکن است نیاز به افزایش سطح نیروی انسانی.

قایق دستور داده شد در سال 1988 زمانی که شهر را زندان و جمعیت آن در حدود 22,000 و انفجار از کرک بیماری همه گیر. تنها 5,400 زندانیان باقی مانده در این شهر زندان اما Bain است که هنوز هم وجود دارد.

“هیچ راهی وجود دارد بر روی زمین شما می توانید تمرین های اجتماعی فاصله در قایق می گوید:” ماروین Mayfield, 56, که در خدمت 11 ماه در زندان بارج در سال 2007 و پس از تبدیل شدن به یک زندان اصلاحات فعال تنها با رهبری ایالات متحده آمریکا است.

“این واقعا تنگ است. اگر شما رول بیش از شما می توانید در تماس بعدی مرد در تخت خود را. من اسمش را یک کشتی برده چون واحد مسکن دقیقا شبیه عکس های قدیمی از کشتی برده. تخت پیچ به کف و به صف کردن در یک اتاق باریک که در آن تخت سر به پای این مرکز است.”

میفیلد گفت: بیماری یک مسئله وجود دارد راه قبل از COVID-19. “اگر کسی گرفتار یک سرماخوردگی محل کل مریض شدم. تصور کنید آنچه در آن است در حال حاضر اگر کسی در قایق می شود ویروس.”

پروتکل فعلی در Rikers است به زندانیان بیمار را از قایق به تازگی بازگشایی Eric M. Taylor تسهیلات در Rikers.

A sign for the Rikers Island.
Rikers Islandکریستوفر Sadowski

عضو شورای رافائل سالامانکا جونیور که نشان دهنده جنوب برانکس می خواستم قایق تعطیل سال است.

“کخ دستور بارج در سال 1988 و آن را در اینجا در سال 1992 به دلیل انفجار [زندان] جمعیت اما [شهردار سابق] David Dinkins گفت: این امر می تواند به طور موقت رفع” سالامانکا گفت. “بیست و هشت سال بعد ما را تا حد زیادی کاهش جمعیت, اما آن را هنوز هم وجود دارد.”

هنگامی که این بیماری همه گیر است که بیش از Husamudeen گفت: او می خواهم به نوبه خود قایق به کار انتشار برنامه برای زندانیان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>