میلیاردر استیو فینبرگ فقط رفت و پا به پا با اتحادیه های کارگری — و او چشم.

این مرموز رئیس مدیریت سرمایه سربروس — خریداری صندوق که دارای مواد غذایی لوله Albertsons — ساخته شده تعجب امتیازات در یک معامله با دولت آمریکا موافقت خود را برای پرداخت $575 میلیون به ساحل عظیم و مشکل بازنشستگی طرح پوشش برخی از 50000 سوپر مارکت کارگران ابراز نگرانی کرد.

در زیر برای اولین بار از نوع خود قرارداد بقال با شروع سال آینده آغاز خواهد شد پرداخت 23 میلیون دلار در سال برای 25 سال به بازنشستگی از مزایای گارانتی شرکت به صندوق لانه تخم مرغ از ده ها هزار نفر از خواروبار کارگران در منطقه میانی اقیانوس اطلس با توجه به منابع و نظارتی براده.

معامله — تحریک برای مراقب از فینبرگ که مورد انتقاد قرار گرفته در گذشته برای فدرال کمک مالی خود را botched سرمایه گذاری در کرایسلر و بانکی — می آید به عنوان Albertsons روز جمعه برای ثبت ارائه عمومی اولیه.

در حال حاضر Albertsons خواهد پرداخت 19 میلیون دلار بیشتر در هر سال در منطقه DC سهم بازنشستگی اتحادیه گفت: کاهش به ارائه جزئیات.

Albertsons’ IPO تشکیل پرونده گفت: این انتظار به “ضبط مواد را افزایش می دهد” به آن حقوق بازنشستگی مربوط به بدهی در سه ماهه اول خود را به عنوان یک نتیجه از توافق.

هزینه بازنشستگی امتیازات با هدف حل و فصل سوپر مارکت طولانی اختلاف با ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران. اتحادیه استدلال کرده بود Albertsons’ بازنشستگی گسترش تعهدات به بازنشستگان فراتر از آن Safeway فروشگاه در واشنگتن که استخدام حدود 10 ، 000.

Albertsons اتحادیه استدلال نیز در قلاب برای کمک به حمایت از یکی دیگر از 40,000 کارگران در حال حاضر از بین رفته زنجیره ای در منطقه از جمله مواد غذایی عادلانه و بزرگ اتحادیه که در همان چند کارفرما طرح بازنشستگی.

این $575 میلیون پرداخت پوشش تمام 50,000 کارگران از سوپر مارکت ها متفاوت گرفتگی دلار 131 میلیون دلار درآمد خالص Albertsons ساخته شده در سال مالی 2018 در $61 میلیارد دلار در فروش خودیها اشاره کرد.

افزایش هزینه های بازنشستگی نشان دهنده 15 درصد از درآمد خالص.

پس از اتحادیه مقامات در جریان این معامله کارکنان در 112 Albertsons متعلق به Safeway سوپر مارکت ها در واشنگتن دی سی مریلند و ویرجینیا رای پنج شنبه به تصویب یک قرارداد جدید است که شامل افزایش دستمزدها و حقوق بازنشستگی سهم.

در حال حاضر با کمبود بودجه روبرو با 1.7 میلیارد دلاری گروه طرح بازنشستگی پیش بینی شده است به سینه 2021.

این معامله نشان دهنده یک تغییر از قلب برای Albertsons است که یک آلباتروس برای سربروس پس از خریداری صندوق به دست آورد و آن را در سال 2006.

در ماه ژانویه یک Albertsons سخنگوی اصرار کرده بود که سوپر مارکت های زنجیره ای نمی پرداخت تهی دست مقدار از طرح بازنشستگی علاوه بر آن در حال انجام سهم.

“این است که نه قانون و نه با هر توافق ما با اتحادیه اروپا” که سخنگوی گفت.

روز جمعه Albertsons سخنگوی گفت: “ما نمی دیدگاهها برای: جزئیات قراردادهای معامله.”

آن را نیز موافقت کرده است برای کمک به صندوق بازنشستگی برای کارگران در سود کامل سطوح فراتر از $12,800 سالانه حداکثر دولت می پردازد کارگران در ورشکسته چند کارفرما در نظر دارد.

Albertsons که هنوز نشان داد که چه مقدار از آن در نظر دارد به منظور بالا بردن در آن بازار بورس سهام اولین نیز موافقت کرده است به بزرگتر سهم حقوق بازنشستگی در ماه های اخیر به کارگران در شمال و جنوب کالیفرنیا یک منبع گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی