هواپیمایی متحده هشدار از پرواز قطع با توجه به کروناویروس بحران

هواپیمایی متحده احتمال کاهش بیشتر پرواز و نه پرواز خالی هواپیما بیبهره از مسافران از ترس شیوع کروناویروس با توجه به گزارش.

ایالات مدیر عامل اسکار Munoz گفت: در مورد کارکنان خدمات ممکن است کاهش در یک ایمیل در روز شنبه. این کشور سومین شرکت هواپیمایی با تایید این خبر در روز یکشنبه CNBC گزارش.

“ما در حال مدیریت استراتژیک ما اطلس و خدمات داخلی و آگاه از سفر دایرکتوری از دولت فدرال نوسان تقاضا و البته مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی,” Munoz نوشت: در پیام. “بر اساس روند کنونی این احتمال وجود دارد که برنامه های اضافی را کاهش لازم خواهد بود.”

این معلوم نیست که پرواز — در صورت وجود — در نهایت می تواند بازگشت. یک پیام به دنبال اضافی از نظر ایالات تکرار شد و بلافاصله بازگشت اوایل روز دوشنبه.

شیکاگو مبتنی بر حامل نیز به تعویق انداختن تاریخ شروع برای یک کلاس جدید از 23 خلبانان که در اصل قرار است برای شروع آموزش این هفته CNBC گزارش.

Munoz توجه داشته باشید به شرح زیر اعلام روز جمعه که شرکت هواپیمایی را لغو برخی از پروازها به مقصد ژاپن و سنگاپور و سئول, کره جنوبی. محدودیت های پرواز به چین و هنگ کنگ نیز تمدید از طریق آوریل 30.

“ما را به ماندن در تماس نزدیک با [مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] و دیگر سازمانهای بهداشتی و درمانی به عنوان ما همچنان به ارزیابی برنامه” ایران در بیانیه ای گفت.

تحولات آمده به عنوان COVID-19 شیوع همچنان به گسترش در سراسر جهان زور زدن صنعت سفر به پتانسیل لحن $46.6 میلیارد دلار در هر ماه بر اساس یک نظرسنجی منتشر شد پنج شنبه با سفر کسب و کار جهانی انجمن.

United Airlines CEO Oscar Munoz
هواپیمایی متحده مدیر عامل اسکار Munozخبرگزاری گتی ایماژ

که شکل ترجمه برای $559.7 میلیارد دلار در سال — یا 37 درصد از این صنعت انتظار مسافت برای سال 2020 است. این نظرسنجی همچنین نشان داد که ویروس است که با داشتن یک تاثیر مضر در جلسات کسب و کار و حوادث نزدیک به دو سوم از پاسخ دهندگان گفت: آنها باید لغو شود حداقل چند نشست با توجه به coronavirus نگرانی.

“روشن است که coronavirus است که با داشتن یک قابل توجه – و به طور بالقوه بسیار پر هزینه – اثر بر ما تعداد شرکت های خود را و به طور کلی سفر کسب و کار صنعت” GBTA مدیر عامل شرکت اسکات Solombrino در بیانیه ای گفت. “این است که اساسا بر سر راه بسیاری از شرکت ها در حال حاضر انجام کسب و کار. اگر این تبدیل به یک جهانی همه گیر این صنعت را به خوبی ممکن است از دست دادن میلیاردها دلار – تاثیر است که باید منفی انشعابات برای کل اقتصاد جهانی است.”

سهام ایالات متحده در ضمن فرو 357 امتیاز یا 1.4 درصد در روز جمعه بسته بندی خود را بدترین هفته پس از بحران مالی 2008.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>