دانشگاه پیتسبورگ دانشمندان بر این باورند که آنها در بر داشت بالقوه coronavirus واکسن

دانشمندان در دانشگاه دانشکده پزشکی پیتسبورگ بر این باورند که آنها در بر داشت یک پتانسیل واکسن جدید کروناویروس.

محققان اعلام یافته های خود را روز شنبه و بر این باورند که واکسن نورد می تواند به سرعت به اندازه کافی برای “تاثیر قابل توجهی گسترش بیماری” با توجه به مطالعه منتشر شده در EBioMedicine.

واکسن تحویل داده می شود کوچک و نوک انگشتان به اندازه patch. هنگامی که آزمایش بر روی موش واکسن به اندازه کافی تولید آنتی بادی معتقد بودند با موفقیت به مقابله با این ویروس.

دانشمندان می گویند که آنها قادر به سریع عمل می کنند چرا که آنها در حال حاضر انجام تحقیقات مشابه coronaviruses سارس و MERS.

“این ویروس که از نزدیک مربوط به SARS-CoV-2, ما یاد می دهد که یک پروتئین خاص به نام سنبله پروتئین مهم است که برای ایجاد ایمنی در برابر ویروس” خواندن بیانیه ای از همکاری نویسنده ارشد Andrea Gambotto, M. D., دانشیار جراحی در پیت دانشکده پزشکی.

“ما می دانستیم که دقیقا همان جایی که برای مبارزه با این ویروس جدید است.”

واکسن شرح زیر است رویکرد سنتی عادی واکسن آنفولانزا با استفاده از lab-قطعات ساخته شده از پروتئین ویروسی برای ایجاد ایمنی.

در حالی که موش ها شده اند مورد مطالعه در طی یک دوره طولانی از زمان واکسن قادر به ارائه به اندازه کافی آنتی بادی در برابر coronavirus را در عرض دو هفته با توجه به محققان.

نویسندگان این مطالعه در حال حاضر تقاضا برای یک تحقیقاتی داروی جدید تایید سازمان غذا و داروی آمریکا. آنها امید به شروع بشر بالینی در چند ماه آینده.

محققان گفتند طرفه با استفاده از یک پچ به جای سنتی سوزن به ارائه سنبله پروتئین برای پوست است که باعث قوی ترین واکنش ایمنی بدن.

این پچ شامل 400 کوچک “microneedles” ساخته شده از قند و پروتئین قطعات. آن را می توان مانند یک گروه کمک با سوزن و فورا جذب پوست به پوست است.

واکسن خواهد بود “بسیار مقیاس پذیر” برای استفاده گسترده محققان در انتشار اخبار گفت.

“برای بسیاری از واکسن های, شما لازم نیست به آدرس مقیاس پذیری برای شروع با” Gambotto گفت. “اما زمانی که شما سعی می کنید برای توسعه یک واکسن به سرعت در برابر یک بیماری همه گیر است که برای اولین بار مورد نیاز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>