Univision فروش اکثریت سهام به شرکت سهام خصوصی

Univision به فروش می رسد اکثریت سهام به یک گروه از سرمایه گذاران پایان دادن به زبان اسپانیایی پخش را طولانی و آور فرآیند فروش.

تلویزیون شرکت شناخته شده برای درام مانند “لا رینا Soy Yo” موافقت با فروش 64 درصد سهام به یک گروه از سرمایه گذاران از جمله شرکت سهام خصوصی افکن سرمایه و شرکای سابق ویاکام امور مالی رئیس وید دیویس آن را بر عهده داشت.

دیویس تبدیل خواهد شد این شرکت جدید رئیس اجرایی بعد از این قرارداد می بندد بعد از این سال. در مصاحبه ای با مجله دیویس گفت: برنامه های خود را برای این شرکت عبارتند از: توسعه مستقیم به مصرف کننده جریان است که می تواند از ویژگی های این شرکت سرگرمی, ورزش و اخبار برنامه نویسی. او نگفت که آیا این سرویس پشتیبانی می شود هزینه های کاربر و یا تبلیغات.

مکزیکی, رسانه های شرکت Grupo Televisa را حفظ کنید 36 درصد سهام این شرکت است. Televisa صدور مجوز مقابله با Univision که آن را می دهد دسترسی منحصر به فرد به بزرگترین اسپانیایی-زبان تصویری کتابخانه نمی منقضی میشود مگر اینکه Televisa به فروش می رساند معنی دار بخشی از سهام خود در این شرکت گفت.

شرایط مالی نیست, افشا, اما وال استریت ژورنال گفت: این معامله ارزش Univision در کمتر از 10 میلیارد دلار از جمله بدهی با استناد به منابع ناشناس. که کمتر از اسپانیایی زبان های غول پیکر بوده و در انتظار زمانی که آن را قرار داده و خود را در بلوک در ماه اوت سال 2019.

عنوان پست گزارش داد در آن زمان بدهی لادن شرکت تا به حال شده به دنبال “شمال از 10 میلیارد دلار” به عنوان سود و درآمد فرو دلیل افزایش رقابت از جریان خدمات مانند Netflix و آمازون است.

اما روند فروش راکی بود و دیدم مناقصه بالقوه نیمکره رسانه های گروهی و آزادی جهانی, سرمایه گذاری بازوی جان مالون آزادی رسانه ها در آخرین لحظه در میان اتهامات از “تضاد منافع” یک منبع با آگاهی از این وضعیت گفت: پست.

این منبع با اشاره به این واقعیت است که نیمکره رئیس پیتر کرن همچنین به عنوان یک مشاور ویژه Univision مدیر عامل وینس Sadusky و گفت: وجود وزوز از طرح دعوی در دادگاه توسط دیگر علاقه مند مناقصه اگر این گروه نیست کنار.

نه Univision و نه کرن اظهار نظر.

فروش می رسد بیش از یک دهه تحت Unvision فعلی مالکیت که شامل میلیاردر Haim Saban را سابان سرمایه و شرکت های سهامی خصوصی مشیت سهام شرکای Madison, Dearborn, همکاران, TPG و Thomas H. Lee همکاران.

در سال 2007 این گروه خریداری Univision در یک قوی تر خریداری ارزش دلار در 13.7 میلیارد دلار از جمله بدهی.

افکن که در سال 2010 تاسیس شد سرمایه گذاری در چنین اسپانیایی-زبان رسانه ها به عنوان نیمکره رسانه ها در سال 2016 و آزادی آمریکای لاتین, ارتباطات از راه دور شرکت وابسته و مالون در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de