بی سابقه coronavirus خاموش کردن برگ های سه جانبه دولت منطقه یک شهر ارواح

در یک جارو بی سابقه حرکت فرمانداران نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات پیوست روز دوشنبه به تعطیل کردن کسب و کار در سراسر ایالات خود در یک پیشنهاد از جان گذشته برای جلوگیری از coronavirus — به عنوان ترس از سرایت تبدیل اپل بزرگ به یک شهر ارواح وهم آور.

رستوران ها, میله, ورزشگاه, سینما و قمار دستور داده شد به طور نامحدود آغاز در 8 p. m. روز شنبه, اضافه کردن به خاموش شدن ناگهانی از مدارس و در همه جا از کتابخانه ها موزه ها و حتی مجسمه آزادی.

“سریع تر و بهتر در جوامع نزدیک کردن هر چه زودتر آنها بازگشایی” رژیم صهیونیستی. کومو گفت: در اعلام این اقدامات با فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی و کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت در یک کنفرانس مشترک مطبوعاتی تماس بگیرید.

“من فکر می کنم دولت فدرال باید راه اندازی مجموعه ای از قوانین است اما وجود ندارد که داشتن منطقه ای هماهنگی حداقل ضروری است و این چیزی است که ما امروز در حال انجام” کومو گفت.

هفته گذشته کومو محروم ترین گردهمایی 500 نفر یا بیشتر و سپس روز یکشنبه هشدار داد که اقدامات شدید تر شد آمده است.

روز دوشنبه توافقنامه منع ترین گردهمایی از 50 نفر یا بیشتر.

یک استخوان کوچک پرتاب شد به eateries و نوشیدن سوراخ که کسب و کار در حال حاضر نابود شده است ترس بیش مرگبار بیماری همه گیر — آنها هنوز هم می تواند انجام takeout سفارشات.

مورفی و لمانت در حال حاضر گرفته شده گام اضافی از بسته شدن هر مدرسه در دولت خود را. کومو بود و انتظار می رود به دنبال کت و شلوار, اما بسیاری از سیستم های مدرسه از جمله شهر نیویورک در حال حاضر توقیف.

تعداد موارد تایید شده در ادامه به اوج در سه متحده است. توسط دوشنبه, نیویورک, دولت گزارش 950 نیوجرسی 178 و کانکتیکات 41.

Times Square-42nd Street Subway Station during evening rush hour
نسبتا خالی میدان تایمز-42nd Street ایستگاه مترو در طول شب ساعت شلوغی.Taidgh بارون/نیویورک پست

نه نفر فوت کرده اند که تا کنون از این ویروس در ایالت نیویورک و همچنین دو در نیوجرسی. کانکتیکات هنوز هیچ شناخته شده مرگ و میر.

در شهر نیویورک گسترده خاموش شدن ناگهانی و جرم خود قرنطينه ناشی از ترس از سرایت بیماری از سمت چپ در پشت تیره و تار برای شروع کار در هفته است.

خیابان ها به طور معمول پرتکاپو با عجله ترافیک یک ساعت و مترو معمولا بسته بندی شده با مسافران بودند به جای متروک و چپ برخی از نیویورک disconsolate.

“من و زندگی در نیویورک تمام زندگی من و من هرگز دیده می شود در این شهرستان بود. این یک shantytown” گفت: Kristie فلاناگان 72 ساله و بازنشسته از طرف غرب بالا بود که در بی ثمر چشم انداز در امتداد خیابان دوم در 30s در منهتن.

“وجود دارد یک حس ناامیدی و رها کردن در هوا که من هرگز تصور من می خواهم احساس در من سیتی. شما می خواهم فکر می کنم در حال حاضر ما می خواهم که دیده می شود همه چیز — کولاک گردباد و زلزله.”

“روز بعد از 9/11 شما نمی تواند نگه داشتن مردم از خیابانها. در طول خاموشی از سال 2003 مردم بودند در حال اجرا در اطراف در تاریکی با داشتن یک زمان خوب است. روز بعد از طوفان شنی مردم در خیابان کمک به تمیز کردن پس از فاجعه” او گفت:.

“اما این آخرالزمانی.”

جرالد گراهام, 48, هارلم چرخش اعتدال بدنسازی در شرق 54 خیابان برای نهایی تمرین قبل از آن بسته به هر فرماندار سفارش.

“همه چیز که باعث می شود شهر بزرگ بسته است,” او گفت:. “بلوک پس از بلوک آن را فقط مانند مرده است.”

“این فوق العاده ترسناک. آن را فقط پر من با این وحشت ثابت — مانند زمانی که نامرئی است, هیولا میخوام شروع به چیدن ما یکهو?”

کتی کنی, 62 یک معلم علوم در صلیب مقدس HS در Whitestone کوئینز گفت: معمولا مشغول فرانسیس لوئیس بلوار آنقدر خالی و آرام است که “آن بود وهم آور.”

“مثل یک شبح, شهر,” او گفت:.

د Blasio روز دوشنبه گفت که او نگران است که coronavirus’ گسترش خواهد تنها ادامه به منفجر شود.

“من از ترس این بحران در حال رفتن به شروع به اوج طریق, آوریل, مه, قبل از آن بهتر می شود,” او گفت: MSNBC.

هنوز نیویورکی شد پیدا کردن راه های خلاق به ماندن متصل.

30 سال مالی کارگر در غرب ایجاد کرد گفت: او texted هشت دوستان سعی کنید به راه اندازی یک FaceTime چت گروهی با شراب دوشنبه شب.

“من به تنهایی افسرده و ترسیده” اعتراف کرد که خواسته نمی توان شناسایی. “من معمولا احاطه شده توسط مردم در طول روز در محل کار و در حال حاضر من جدا شده در یک آپارتمان استودیو و هیچ دوستان در ساختمان.

“من باید دوستان با همسایه ها.”

0316201CORONTHEATER1WM

این Nitehawk تئاتر در چشم انداز پارک بروکلین.

ویلیام میلر

0316201CORONTHEATER4WM

این Nitehawk تئاتر در چشم انداز پارک بروکلین.

ویلیام میلر

2

نمایش به صورت اسلاید

یک شهر گلدان فروشنده گفت: او حفظ شده است مشغول پر کردن سفارشات.

“من به طور منظم به نام/متن به سهام تا همه در اطراف همان زمان این هفتۀ و مشتریان من شنیده ام از در در حالی که به نام/متن درخواست ملاقات با من امروز” فروشنده گفت: پست در یک متن.

“اکثر مردم نمی فکر می کنم من می تواند کار و مردد به درخواست lol اما آنها نیاز به مسائل خود را برای تکمیل لیست خرید ya حفاری؟”

در ضمن بازیکن شطرنج Surfi احمد, 43, نشسته بود به تنهایی در یک جدول در یک هارلم پارک برگزاری برای حریف.

“راه من آن را ببینید coronavirus چیزی است که من نه در کنترل پس چرا من باید در مورد آن نگران؟” “من ساخته شده 50 دلار در روز گذشته ، من امیدوارم کسی که نقش مقابل من است.”

گزارش های اضافی توسط Kevin شیهان, جولیا مارش و هارون Feis

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im