سالن از شهرت quarterbacks تبدیل شدن به رایگان عوامل مورد به عنوان اغلب به عنوان NFL دست می دهد رتبه های تلویزیون نبرد.

تقریبا هرگز.

بنابراین برای سه فعال رهبران در حرفه عبور touchdowns و yardage — همه رتبه بندی در بالا و شش all-time — to be free عوامل در همان زمان بی سابقه است.

NFL رایگان آژانس و پیش نویس باید هیجان انگیز تر از همیشه به دلیل quarterbacks و تام برادی است دومینو برگزاری هر نیازمندان تیم برنامه. در اینجا پست پیش بینی که در آن تراشه را در سال 2020:

تام بردی: شارژر

است که همه آن را یک بلوف است که بردی تقسیم خواهد شد با پرستان? او به نظر می رسد عشق به توجه اضافی. که برای کسانی که عشق توجه باد زندگی ؟ لس آنجلس و لاس وگاس. دست کم نگیرید درایو برای اثبات او می تواند برنده بدون های اعتباری با بیل Belichick – و یا حتی یک شخصیت مانند جان weather underground. این شارژر در میان با استعداد ترین جدید تیم به بردی. حتی پرستان صاحب رابرت کرافت نمی ممکن است قادر به صرفه جویی در این ازدواج است.

فیلیپ رودخانه ها: کلت

پس از اندرو شانس تعجب بازنشستگی Jacoby Brissett به خوبی و به اندازه کافی به کلت را از در حال اجرا برای بالا پیش نویس انتخاب کنید اما نه به اندازه کافی برای برنده شدن در این کار طولانی مدت است. رودخانه ها است که به دنبال یک پیروزی-در حال حاضر وضعیت (سه سال حداکثر) و کلت پیشنهاد یکی از NFL بهترین حمله خط. او می خواهد پیوست با مربی فرانک Reich (2013-15 شارژر دستیار). مگر اینکه او بازنشسته.

nfl free agency qbs philip rivers drew brees tom brady
فیلیپ رودخانه Drew Brees تام بردیگتی ایماژ (3)

Drew Brees: پرستاران

Brees نشده دوباره امضا نشده است, اما او روشن ساخته است که او در حال بازگشت برای 20 فصل و تنها به بازی برای پرستاران.

Dak پرسکات: کابوی ها

هیچ چیز را دوباره villainize “آمریکا تیم” مانند امضای بردی. اما هوشمند شرط در اینجا این است که در حق رای دادن و یا انتقال و برچسب زدن و کار کردن طولانی مدت با فرمت پرسکات در حالی که امیدوار مربیگری تغییر چیزی است که افزایش این استعداد فهرست. کابوی تلف هدیه ای از یک undrafted تونی Romo و چهار سال از پرسکات به عنوان یک پایین پرداخت می شود دور چهارم انتخاب کنید.

عروسکی بریج: Buccaneers

بازار انتظار می رود تمایل به صرف در ماساچوست است تعجب آور با توجه به او ساخته شده است که شش شروع می شود در چهار سال گذشته است. سابق در دور اول انتخاب است گذشته دررفتگی زانو که تقریبا به پایان رسید کار خود را در سال 2016 اما او هنوز هم نمی پرتاب برای بیش از 14 touchdowns در یک فصل است. تاریخچه تغییر خواهد کرد بازی برای مربی بروس Arians.

رایان Tannehill: تیتان

تیم دیگری در بردی قرعه کشی. تیتان باید تصمیم بگیرد که آیا برای قرار دادن برچسب در Tannehill در مارس 12, شش روز قبل از بردی می توانید ثبت نام. بیایید حدس تحصیل که بردی را دوست تیتان مربی مایک Vrabel خواهد شد مخفیگاه آنان را به بردی که آیا می خواهد به آمده یا نه بنابراین ترتیبات مناسب می توان ساخته شده است.

مارکوس Mariota و توا Tagovailoa: دلفین ها

خوشحال هاوایی! دلفین ها نمی مخزن برای توا اما آنها احتمالا خواهد شد که به تجارت (تا) برای توا خواهد شد که در خارج از هیئت مدیره قبل از خود را برنامه ریزی شده شماره 5 انتخاب در پیش نویس است. با Tagovailoa دوام نگرانی جانباز کدی نیاز است. Mariota سابق شماره 2 انتخاب کنید در 2015 پیش نویس خود را از دست داده تیتان شروع کار به دلفین ها cast-off Tannehill.

مخفی نیوتن و جاستین هربرت: Panthers

نیوتن یک عامل آزاد پس از فصل و سابق MVP را فرصتی برای اثبات خود شانه سالم است در حالی که در دور اول انتخاب هربرت طول می کشد یک اشتباه سال به یادگیری جرم. مربی مت Rhule هفت سال قرارداد اجازه می دهد تا برای برخی از آزمون و خطا در سال 2020 است.

اندی دالتون و اردن عشق: Patriots

در حال حاضر ما می دانیم که چرا پرستان بودند به اتهام جاسوسی بر یک برنده Bengals در هفته 15! به جمع آوری اینتل در سه وقت Pro کاسه (و صفر-زمان حذفی برنده) دالتون به عنوان بردی جایگزینی! او در حال تحت فشار قرار دادند برای ردیف 1 پیش نویس انتخاب جو نقب زدن است و یک عامل آزاد پس از فصل با هیچ تضمین شده پول در سال 2020 است. این پرستان نیز تجارت برای اولین طفیلی عشق.

Jameis وینستون: اظهارات

رابطه بین weather underground و درک Carr اجرا می شود سرد و گرم. امضای مرموز در وینستون – از NFL اول 30-touchdown, 30-رهگیری فصل – ایجاد خواهد شد یکی از NFL جذاب ترین مسابقات. اگر تا کنون وجود دارد ساخته شده-برای-اظهارات کارفرمایی! خیلی بد HBO را “ضربه سخت” استفاده از اظهارات فصل گذشته.

جو Flacco: خرس

اگر او قطع شده Broncos خواهد شد و ثبت نام در, ارزان, او می تواند پیدا کردن راه بازگشت به شروع با ضرب و شتم از میچ Trubisky.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im