غیر قابل تشخیص Clint فریزر می تواند سهولت یانکی’ آسیب هرج و مرج

تمپا — در یک جهان کامل و هارون قاضی باید زمان کافی برای آماده شدن برای روز افتتاحیه.

اما سوم و چهارم کلمات که لود نمی اعمال می شود به یانکی ها وقتی که می آید به سلامت.

یک فصل از حذف پوشیدن و مجروح لیست با 39 حرکت یانکی ها در حال حاضر از دست داده اند لوئیس سورینو به صورت فصل به دلیل تامی جان عمل جراحی ممکن است بدون James Paxton تا حداقل ممکن است به دلیل عمل جراحی برگشت تعطیل Giancarlo استانتون با یک درجه 1 مناسب گوساله فشار و دیده نشده قاضی پیشرفت به مصرف پنبه حلاجی تمرین در این زمینه است. او نوسانی در برابر مربی-تبادل داخل خانه تا زمانی که مشکل بازگشت این آخر هفته گذشته.

قاضی بود در جلسه آزمون در روز دوشنبه که یانکی ها امیدوار بود کشف دلیل حق fielder بود احساس ناراحتی در شانه راست/عضله سینه ای بزرگ منطقه برای بار دوم پس از او وارد شدند در فلوریدا قبل از بهار آموزش رسمی آغاز شده است. با توجه به Aaron Boone MRI در شنبه منفی بود اما بیشتر آزمونهای برنامه ریزی شده برای روز شنبه. یانکی ها نمی بحث در مورد نتایج آزمون.

بنابراین آن است که امکان یانکی ها نمی خواهد که قاضی و استانتون در صف وقتی یانکی ها شروع فصل خود را در بالتیمور در مارس 26.

زمانی که استانتون بود تعطیل Boone گفت: یانکی ها خواهد بود “و در مقابل آن” وقتی پرسیده شد که در مورد چپ صحرا نورد/DH در حال آماده شدن برای روز افتتاحیه.

که ما به ارمغان می آورد به کلینت Frazier گرفتن یک شانس را به پول نقد در در سریع شروع به برنامه نمایشگاه. وجود امکانات متعدد برای 25 سال دست راست ضربه outfielder. او می تواند به صورت یک جوخه با مایک Tauchman در سمت چپ با قاضی در سمت راست. و یا فریزر می تواند سمت چپ fielder با Tauchman در سمت راست به جای قاضی.

Aaron Judge; Clint Frazier; Giancarlo Stanton Analysis on Yankees injury saga
هارون قاضی; کلینت Frazier; Giancarlo استانتونچارلز Wenzelberg (3)

در هر صورت یانکی ها خواهد بود بسته در فریزر بیش از همیشه و آنچه که او انجام داده است و در پنج فصل بهار, آموزش بازی ها (3-برای-10 یکی هومر دو RBIs و هیچ strikeouts) دلگرم کننده است.

“او به نظر می رسد بهتر است. بشقاب نظم و انضباط وجود دارد و آن مقدار زیادی از fastballs در حال حاضر پس از آن خیلی زود برای درست خواندن” استعداد ارزیاب گفت: از فریزر که نگاه راحت تر در صفحه و در خود نسبت به فصل گذشته زمانی که او رگه دار در صفحه و لرزان در این زمینه است.

سیزده روز به اردوگاه فریزر دارای مخلوط را به یانکی ها’ پارچه با جلب توجه به خود را به جز برای عملکرد خود در این زمینه است. کف شوی مو قرمز شد یک میله رعد و برق در طول سال اول خود را از اردوگاه. در سال گذشته این بود کفش. هیچ کدام از آن شده است بر روی صفحه نمایش این بهار.

“من فکر می کنم او می داند که او نیاز به رشد” طلایه گفت.

یکی دیگر دیده بانی متوجه فریزر پایین نیم است که ثبات بیشتر در صفحه و او به نظر می رسد برای بدست قوی تر بدون از دست دادن ورزشکاری. دفاع نیز بهبود یافته است.

فریزر پنجم کلی انتخاب در سال 2013 پیش نویس توسط سرخپوستان آمار .267 با 12 هومر, 38 RBIs و .806 OPS در 69 بازی در فصل گذشته.

البته یانکی ها یک تیم بهتر با استانتون و قاضی در گوشه ای خود نقاط. هنوز تاریخ اخیر نشان می دهد که آنها تا به حال مشکل ماندن در این زمینه است.

استانتون که در 158 بازی در سال 2018 (فصل اول خود را با یانکی ها) محدود بود به 18 سال پیش با آسیب های مختلف.

قاضی در 155 بازی در سال 2017 هنگامی که او به آمار 52 homers سوار در 114 اجرا می شود و آل Rookie از سال, در حالی که همچنین به پایان رساندن دوم به هوستون خوزه Altuve در AL MVP رای گیری. در دو فصل گذشته قضاوت بازی های برگزار شده است در یک ترکیب 214 بازی ها به طور متوسط 107 در هر سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im