این babyfaced قاتل از اوکلاهما که به قتل یک فوقانی شرق جانبی مرد 40 سال ارشد خود را — پس از ملاقات با او در یک برنامه آشنایی — با استفاده از یک چاقو و یا تیز و سرامیک شی مثله قربانی خود را سر منهتن دادستان اتهام را تفهیم اتهام اولیه روز شنبه.

مظنون 24-year-old Alex اسکات ملاقات کرده بود 64 ساله کنت Savinski در چهارشنبه همان روز او گفته و او را کشته در یک “باطل, وحشی, صحنه جرم, حمله,” دستیار دادستان منطقه Shira Arnow گفت.

این جفت ارز رفته بود به پیرمرد را در آپارتمان کوچک در شرق 83 در نزدیکی خیابان لگزینگتون پس از نشست نامشخص برنامه پلیس منابع که قبلا گفته شده این پست.

“ما می بینیم که دو نفر از آنها در نظارت تصویری پیاده روی بازو در بازوی” دادستان گفت.

“قربانی فکر کردم این امر می تواند یک عاشقانه رابط. متهم فکر کردم این امر می تواند یک فرصت به غارت و حمله” دادستان در دادگاه گفت.

در داخل آپارتمان اسکات حمله Savinski سلاح سرد او را در صورت و گردن خود را قطع شريان کاروتيد و خفه کردن او را به مرگ دادستان گفت.

او سپس به اتهام برداشت قربانی تماشای, کارت های اعتباری و پول نقد.

“دو ساعت بعد ما او را به قربانی آپارتمان او برگ” دادستان گفت. “در نظارت تصویری … ما دیدن او با پوشیدن قربانی قنتد, ژاکت, شمارش پول,” او گفت:.

“بیش از روز بعد او با استفاده از قربانی کارت های اعتباری خود را به خرید مواد غذایی به خرید لباس های جدید و کابین سواری.”

سپس در صبح روز جمعه “او راه می رفت به Midtown شمالی حوزه با Savinski کارت های اعتباری و شناسایی او و می گوید که او نمی به یاد داشته باشید چند روز گذشته اما او فکر می کند او ممکن است کسی کشته,” Arnow گفت.

اسکات است که هنوز هم در مواجهه با یک محاکمه در خانه خود دولت اتهام که او تجاوز جنسی به یک کودک 6 ساله پسر Arnow گفت.

او را قطع کرده بودند الکترونیکی نظارت دستبند در اوکلاهما و سفر به نیویورک قبل از اتهام قتل Savinski.

دادگاه او را منصوب وکیل استدلال او به شدت بیمار در این حوزه است و ممکن است دریافت مراقبت های پزشکی مناسب.

او افزود که بیشتر حقایق در مورد به احتمال زیاد به نور آمده است.

اسکات دستور داده شد برگزار شد بدون وثیقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de