سمت غرب بالا پدر و مادر کبود بیش از حذف آزبست در ص 87

ص 87, مغرور, Upper West Side مدرسه که تعداد ستارههای تیموتی Chalamet و Jordan Peele به عنوان آلوم است در مورد به انجام یک دو سال بالابر که پدر و مادر می گویند می تواند در معرض نزدیک به 900 دانش آموزان به سرطان زای آزبست.

نمرات از پدر و مادر در William T. شرمن مدرسه تنها بلوک از موزه آمریکایی تاریخ طبیعی هستند کبود که وزارت آموزش و پرورش امضا کرده است در یک تاریخ شروع نزدیکی پایان ماه مارس.

خدمه ساخت و ساز را شروع هر روز کاری در 4 بعد از ظهر در حدود 90 دقیقه بعد از کلاس اجازه دهید بیرون اما دو ساعت قبل از محبوب afterschool برنامه به پایان می رسد.

مادران و پدران معتقدند که این کار باید انجام شود در طول تابستان هنگامی که معلمان و دانش آموزان را نمی توان در معرض روز به روز به خطرناک ذرات میکروسکوپی که گاهی آویزان در هوا برای تا 72 ساعت است.

“ما در حال دانشمندان و یا سازمان حفاظت محیط زیست گفت:” ک ñç ی ó Vasquez رایت که دارای یک پسر و یک دختر در ص 87. “ما فقط می خواهم به اطمینان حاصل شود بچه های ما در قبال سلامت و امن است.”

شهر مدرسه ساخت و ساز اقتدار است اصرار این کار باید شروع شود در طول سال تحصیلی به دلیل پروژه که شامل نه تنها حذف آزبست اما به جای سقف پنجره ها و دیگ بخار و کار در سنگ تراشی و دیوارهای داخلی — خیلی بزرگ است.

همچنین مطمئن است که پدر و مادر کار مناطق خواهد بود مهر و موم کردن و خدمه را به طور منظم تست ذرات آزبست.

“ایمنی دانش آموزان و کارکنان است که همیشه SCA را اولویت” سخنگوی آژانس کوین Ortiz گفت: پست. “همه جلو گیری کار انجام شده است در انطباق با تمام محلی و ایالتی و فدرال و مقررات است.”

The project comes after the emergency removal of asbestos-laden floor tiles.
این پروژه پس از حذف اضطراری از آزبست-لادن کاشی های کف.

سازمان حفاظت محیط زیست سخنگوی میراندا Barbot تکرار تاکید بر ایمنی و گفت: آموزش و پرورش مقامات در حال کار با SCA “برای پرداختن به نگرانی های جامعه مدرسه است.”

پدر و مادر شکایت کرده اند SCA است که نزدیک دهن مورد تعمیرات اساسی.

“ما پدر و مادر ها واقعا نگران عدم شفافیت” Vasquez رایت گفت. “هیچ کس در برقراری ارتباط با ما.”

پدر و مادر آموخته شده در مورد این پروژه از SCA, در, دسامبر, او گفت:, و اولین جلسه خود را با مقامات آژانس تنها چند هفته پیش.

در Jan. 21 جلسه SCA مقامات اصرار آنها فرستاده بود بسیاری از اعلامیه — به هر دو پدر و مادر و ساکنان این نزدیکی هست.

به عنوان بسیاری از 70 پدر و مادر اصلی با مونیکا بری که Vasquez رایت به عنوان “تر” را به عنوان تاریخ شروع اتمام برسد. یک تعداد انگشت شماری نیز تا به حال یک نشست با اعضای شورای شهرستان هلن روزنتال که منطقه شامل مدرسه.

در حال حاضر Ortiz گفت: SCA در حال کار با پیمانکار به آمده تا با یک جدول زمانی است که به عنوان حداقل مخل به عنوان امکان پذیر است و دیدار با پدر و مادر دوباره به ذخیره کردن اطلاعات.

این پروژه در حال آمدن است از حذف اضطراری باز آزبست-لادن کاشی کف در یک راهرو و سه درس در طول تعطیلات آخر هفته و در طول زمستان ، اما سازمان حفاظت محیط زیست دستور کار بدون گفتن پدر و مادر و یا اعضای هیات از قبل پدر و مادر گفت.

یکی 8-توسط-11 نشانه گفتن از حذف ارسال شده بود و در طول کار به آنها گفت.

دوباره Vasquez رایت گفت: پدر و مادر نگران در مورد آزبست الیاف طولانی در هوا.

مدرسه پدر و مادر ارتباط آن رتبه به عنوان یکی از ثروتمندترین پدر و مادر سازمان در سراسر کشور با توجه به مرکز آمریکایی پیشرفت لیبرال فکر می کنم تانک. این گروه به طور معمول افزایش می دهد $1 میلیون دلار یا بیشتر در سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر