بانک های ما ممکن است از جنگل

ذخیره شده توسط فدرال ریزرو است.

فدرال رزرو برنامه حدود 6 تریلیون بعد از 2 تریلیون دلار در وعده محرک های مالی در هفته گذشته را برطرف افسردگی دوران بحران برای ما بانک ها, برخی تحلیلگران می گویند.

اما عظیم فدرال ریزرو نرخ های مبادله ای ممکن است به اندازه کافی به طور کامل کوسن بانک ها از یک شوک مالی که در حال حاضر ساختمان قبل از رمان coronavirus همه گیر بدتر از چشم انداز یک تحلیلگر هشدار داد.

در اوایل سال جاری Odeon سرمایه تحلیلگر کیر Bove شد پیش بینی درآمد بانک می تواند جست و خیز کردن تا حد 90 درصد در افزایش وام ضرر و زیان است.

که سناریو روز قیامت در حال حاضر رد شده توسط, تغذیه, او گفت:. اما آن را نمی ممکن است متوقف کردن خونریزی جوهر Bove گفت که خیلی بستگی به سلامت از وام سهام.

در آخرین بدتر سناریو او پیش بینی بانک های ما می توانید ببینید 40 درصد کاهش در درآمد این سال; بانک های منطقه ای 50 درصد افت و شرکت های کارت اعتباری 60 درصد کاهش است.

هنوز Bove شد heartened توسط فدرال رزرو ، عظیم پولی مداخله سواحل تا بانک ها از فاجعه برطرف وام محدودیت ها و باز پول spigots برای کسب و کار و مصرف کنندگان است.

اما برخی از مهم اقتصادی عواقب اجتناب ناپذیر است.

جای تعجب نیست که Mayra رودریگز Valladares در MRV همکاران گفت که در محیط فعلی بانک ها ممکن است به اخراج کارکنان به عنوان اقتصاد بدتر. “بسیاری از افراد و شرکت ها را نمی خواهد بود قادر به بازپرداخت وام های خود را و/یا اوراق قرضه,” او گفت:.

درک Horstmeyer استاد دانشگاه جورج میسون دانشگاه دانشکده کسب و کار گفت: آمریکا در حال دست و پنجه نرم کردن با یک بحران اقتصادی به عنوان مصرف کننده صرف فرو.

او هشدار داد که اعطای وام ممکن است در قرارداد به عنوان بانکداران بلک در خطر است.

“اگر این تبدیل به یک بحران مالی که در آن نقدینگی خشک,” او گفت: “پس از آن ما در حال رفتن به دیدن 2008 بحران سطح از وحشت.

“فدرال رزرو تحت فشار قرار دادند تا نرخ بهره به صفر و فقط وعده داده شده به خرید اوراق قرضه و دارایی است که هر کسی می خواهد برای فروش,” او اضافه شده است. “این است که اساسا خود را آخرین ابزار برای حفظ وام دهی بانک ها و پول در گردش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>