ما بانک ها در ارائه پاداش پرداخت اضافی برای رتبه بندی-و-فایل کارکنان

برخی از بانک های ایالات متحده در روز دوشنبه ارائه شده کارکنان یک بار پاداش برای کمک به کاهش بار مالی از coronavirus همه گیر و به عنوان یک پاداش برای کار را از طریق بحران است.

بانک ها را تا حد زیادی حذف شده است از دولت موظف به خاموش شدن ناگهانی در سراسر کشور به دلیل آنها در نظر گرفته ضروری صنعت توسط دولت فدرال به معنی اکثر شعب بانک ها تماس با مراکز تجاری و طبقه مانده اند باز حتی به عنوان بسیاری از شرکت های ارسال کارکنان خود را به خانه.

سیتی گروپ ارائه خواهد شد بیش از 75 ، 000 کارکنان در سطح جهانی با یک پاداش ویژه جایزه اجرایی مایکل Corbat گفت: کارکنان در یک یادداشت دیده می شود خبر داد.

در ایالات متحده $1,000 ارائه خواهد شد به همکاران واجد شرایط را که 60 ، 000 دلار یا کمتر در حقوق و دستمزد پایه در حالی که در جای دیگر جایزه ویژه خواهد بود بر اساس بازار محلی جبران سطح Corbat گفت: در این یادداشت در روز دوشنبه.

سیتی با هدف ایجاد یک “اکثریت” از این پرداخت در ماه آینده.

کارکنان که بیمار در معرض خطر و یا قادر به کار به عنوان یک نتیجه از شیوع مجاز به زمان بدون استفاده از پرداخت برگ یادداشت اضافه شده است.

بانک تمدید چارچوب زمانی برای استفاده از حمل بیش از تعطیلات و همچنین کمک به حمل و نقل نیاز برای کارکنان است که باید برای رسیدن به محل کار.

به طور جداگانه با ما بانک گفت: این امر به برخی از کارکنان موقت 20 درصد افزایش دستمزد ساعتی طول این “بی سابقه بار.” این حرکت را پوشش بیش از 30 ، 000 کارکنان از جمله کسانی که کار در شاخه های عملیات و مراکز تماس.

“شعبه ما, تماس با مرکز عملیات و کارکنان همچنان نقش مهمی در تضمین ما همچنان قادر به ارائه خدمات ضروری خدمات بانکی به مشتریان” بانک آمریکا که در استخدام بیش از 70,000 مردم گفت.

ما بانک نیز متعهد 30 میلیون دلار برای خدمات انسانی سازمان های محلی و سازمان های غیر انتفاعی.

جی پی مورگان که بزرگترین بانک آمریکا توسط دارایی گفت: در یک یادداشت در روز جمعه آن را به کارگران که نیروی انسانی شعب و مراکز تماس از طریق coronavirus گیر یک شیرین کننده برای تلاش های خود را: یک بار از 1000 $جایزه است.

بانک مرکزی آمریکا نیز خواهد پرداخت اضافی $200 در هر دوره پرداخت به کارگران خط مقدم در شعب مراکز تماس و بهره برداری مراکز با افزایش اضافه کاری پرداخت, با توجه به یادداشت دیده می شود رویترز در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>