ما می شود اولین بار در کشور به گزارش بیش از 100,000 coronavirus موارد

ایالات متحده در این کشور به گزارش بیش از 100,000 coronavirus موارد با بیش از 1500 مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

آمریکا در حال حاضر حدود 17 درصد از جهان را coronavirus موارد است.

بیشتر و بیشتر کشورهای صادر stay-at-home سفارشات به عنوان ضعف بیمارستان ها باید التماس برای بیشتر منابع به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به تشدید.

موارد تایید شده اند افزایش یافت طی چند روز گذشته. در آغاز آخرین هفته مارس 16, ایالات متحده آمریکا گزارش شده بود فقط 4,226 مردم افتاده بود بیمار از ویروس.

پزشکی کارگران در شهر نیویورک در این کشور کانون برای شیوع گزارش فاجعه بار صحنه هایی از داخل بيمارستان. شهردار de Blasio روز جمعه گفت که منابع برای مبارزه با این ویروس در این شهرستان می تواند به اجرا در کمی بیش از یک هفته است.

“پس از بعدی یکشنبه, آوریل 5 است که من بسیار بسیار نگران در مورد همه چیز ما در حال رفتن به نیاز به” de Blasio گفت: در طول یک شب جلسه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت با رئیس جمهور چین و در روز جمعه گفت او امیدوار است دو کشور می تواند گرد هم می آیند برای به اشتراک گذاشتن بینش در ویروس برای بهتر مبارزه با این بیماری همه گیر.

رئیس جمهور همچنین وعده داده شده به طور چشمگیری افزایش تعداد هواکش در کشور در طول چند ماه آینده. پس از استناد به دفاع تولید عمل در هفته گذشته او برای اولین بار با استفاده از عمل در روز جمعه به منظور جنرال موتورز برای ساخت هواکش.

“در 100 روز بعدی ما خواهد شد یا و یا در بعضی از فرم بیش از 100,000 واحد. در 100 روز ما را به دریافت بیش از سه برابر تعداد فن های ساخته شده در طول یک سال به طور منظم در ایالات متحده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه توجیهی روزانه از Coronavirus نیروی کار.

کنگره در روز جمعه نیز به تصویب نهایی به 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد — بزرگترین محرک معامله در تاریخ این کشور — که تهمت بی درنگ امضا و به قانون است.

این بسته شامل 500 میلیارد دلار در مستقیم چک به خانواده های آمریکایی با بالغ بگیران ساخت کمتر از $75,000 برای دریافت $1,200.

این قانون همچنین امنیت 500 میلیارد دلار در کسب و کار کوچک وام 150 میلیارد دلار در بیمارستان بودجه و 150 میلیارد دلار صندوق امداد برای دولت های ایالتی و محلی, در میان دیگر اقدامات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>