ما می توانیم انتظار 6 درصد نرخ بیکاری از طریق 2021: اقتصاددانان

تریلیون ها دلار پول نقد و وام به هر طریقی توسط فدرال رزرو و ما رهبران سیاسی در هفته های اخیر است که به منظور ساخت یک مالی پل برای کشور به فراتر از coronavirus همه گیر و راه اندازی مجدد اقتصاد با کمی و یا بدون آسیب دراز مدت است.

اما این ماموت تلاش است که هنوز هم بعید است به تغییر این واقعیت است که میلیون ها نفر از اضافی آمریکایی را بیکار برای یک زمان طولانی با توجه به پیش بینی های اقتصادی که ببینید ما نرخ بیکاری نه فقط خونتان به افسردگی دوران سطح در هفته های آینده, اما باقی مانده بالا نسبتا بالا و میزان 6 درصد از طریق پایان 2021.

که نشان دهنده حدود 4 میلیون نفر اضافه شده به بیکاری رول برای آینده قابل پیش بینی — dousing امید بازگشت سریع به قبل از همه گیر و عادی که در آن نرخ بیکاری نیز با کاهش به عنوان کم به عنوان 3.5 درصد و پرداخت سود بودند شتاب برای کاهش دستمزد کارگران است.

“ما در حال رفتن برای دیدن برخی از زخم در این راستا است. این کلاسیک جابه جایی” گفت: کارن Dynan, یک استاد اقتصاد دانشگاه هاروارد و سابق وزارت خزانه داری رسمی که آماده جدید جهانی پیش بینی برای پترسون موسسه بین المللی اقتصاد واشنگتن-بر اساس اقتصاد فکر می کنم تانک.

پس از پریدن به شاید 20 درصد در ماه های آینده Dynan گفت که او پیش بینی نرخ بیکاری را به پایین می آیند “به سرعت” به تک رقمی تا پایان سال 2020 است.

“اما حتی تا پایان سال آینده, من فکر می کنم ما هنوز به دنبال چیزی شبیه به 6 درصد نرخ بیکاری,” او گفت:. “بسیاری از مردم در حال رفتن به دریافت شغل خود را به عقب.”

جداگانه بررسی 45 اقتصاددانان تهیه شده توسط انجمن ملی اقتصاد کسب و کار پیش بینی شده نتیجه مشابه. متوسط پیش بینی شده بود به صورت چشمگیر افزایش نرخ بیکاری با توجه به اجتماعی فاصله اقدامات و موظف فروشگاه بسته شدن استفاده می شود برای مبارزه با این بیماری همه گیر اما بیشتر کاهش تدریجی در طول بازیابی.

این NABE هوا می بیند نرخ بیکاری نزدیک به 10 درصد در پایان سال 2020 و 6 درصد از طریق 2021.

این پیش بینی های جدید اضافه کردن به بحث بیش از آنچه که “شکل” در حال رکود اقتصادی و امید برای بهبود را — که آیا عمیق اما به طور بالقوه تیز “V” است که تا حد زیادی قرار می دهد اقتصاد به جایی که از آن آغاز یک مطلب طولانی رکود و بهبود کندتر به نظر می رسد که مانند یک “تو” یا “L” شکل طولانی رکود با کمی بالا بردن.

جداگانه پیش بینی های خوش بینانه در این زمینه است. هر دو ویرانگر انقباض در سه ماهه دوم سال 2020 — به عنوان عمیق به عنوان -26.5 درصد به صورت سالانه با توجه به NABE بررسی.

اما با فرض اینکه این ویروس کنترل می شود — حکم گزاره از هر زمان پیش بینی های اقتصادی — هر دو رشد بازگشت از نیمه تابستان و با شتاب از آنجا که تاثیر منافع دولت و هر گونه کاهش از اجتماعی فاصله قوانین آغاز می شود را نگه دارید.

“اعضا بر این باورند که اقتصاد آمریکا در حال حاضر در رکود باقی خواهد ماند و در یک انقباضی دولت برای نیمه اول سال 2020 به عنوان COVID-19 همه گیر به شدت محدود فعالیت های اقتصادی” گفت: NABE جمهور کنستانس شکارچی اقتصاددان ارشد برای KPMG.

“شرایط را بهبود بخشد تا پایان سال با حمایت از مهاجم مالی و محرک های پولی را,” او گفت:.

اما چشم انداز به صورت مداوم کار ضرر جدی در برابر برنامه های جدید فدرال رزرو در کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تایید کرده اند که در هفته های اخیر سعی کنید به نگه داشتن اقتصاد “کل” از طریق همه گیر و آماده برای راه اندازی مجدد یک بار به سلامت از بحران عبور می کند.

6 درصد نرخ بیکاری است که به خوبی از آنچه فدرال رزرو مقامات نمایش به اشتغال کامل. آن است که حتی عمیق تر ضربه با توجه به پایین تاریخی نرخ بیکاری رسیده در سال گذشته در بازار کار بود که شروع به پرداخت سود سهام به صورت اقلیت نژادی, کمتر-کارگران ماهر و دیگران که به طور معمول انجام دهید بهتر است بعد از آن در یک چرخه اقتصادی.

برخی از پشتکار در از دست دادن شغل Dynan گفت: ممکن است نتیجه طبیعی بازار کار “اونا” اما تحریف از بحران. در هر ماه داده شده حتی در زمان عادی صدها هزار نفر از مردم بیکار و یا اخراج شده — اما برای یک دهه یا بیشتر بیش از آن استخدام شده اند به عنوان شغل جدید ایجاد می شوند.

برای حال تخریب کار ممکن است در حالی که این کار ها می آیند آهسته تر.

“ما در حال رفتن به زندگی تا حدودی متفاوت به دلیل ویروس,” او گفت:. “وجود دارد در حال رفتن به برخی از مشاغل که نمی آیند ، آن است که رفتن به طولانی کلاسیک تطابق” بین کارگران گذاشته و کارهایی که انجام بازگشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>