ما اتهامات رئیس جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro, با قاچاق مواد مخدر تروریسم

ما مقامات فدرال در روز پنج شنبه به اتهام رئیس جمهوری ونزوئلا با رهبر و اعضای دولت او — از جمله مقامات نظامی و قضایی شعبه در کشور — با قاچاق مواد مخدر و مواد مخدر تروریسم است.

از اتهامات عنوان شده علیه مادورو که مورد بررسی قرار گرفت توسط مقامات فدرال در ایالات متحده برای سال پرده برداری شد در یک livestreamed کنفرانس مطبوعاتی توسط دادستان کل ویلیام Barr و دیگر دادستان فدرال.

“امروز اعلام کرد که با تمرکز بر ریشه کن کردن فساد گسترده در دولت ونزوئلا – یک سیستم ساخته شده و کنترل شده به غنی سازی آن در بالاترین سطوح دولت” Barr گفت: در اظهارات خود.

مادورو گفته تبانی با مخالفت اعضای کلمبیا انقلابی گروه فارک به ترافیک مواد مخدر به امریکا مرکزی و “سیل” ایالات متحده با کوکائین خود را از اتهامات عنوان شده علیه او شد که واصل در منطقه جنوب نیویورک.

Maduoro — است که به رسمیت شناخته شده به عنوان رئیس جمهور این کشور با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — اتهام کمک به مدیریت و رهبری به اصطلاح “کارتل از خورشید” به منظور تسهیل قاچاق مواد مخدر با توجه به مدارک دادگاه.

از طریق عملیات ونزوئلا و دیگر عالی رتبه دولت ونزوئلا مقامات عرضه فارک قاچاقچیان مواد مخدر با مسلسل و سلاح های دیگر و ارائه آنها را امن حریم هوایی به پرواز کوکائین از کلمبیا به آمریکا مرکزی است.

چندین محموله کوکائین که پرواز به کشورهایی مانند فرانسه و مکزیک توسط کارتل شدند ره توسط مقامات در کشورهای دادستان ها ادعا می کنند.

پس از یکی از این محموله کشف و ضبط شد و در پاریس در سال 2013 مادورو لغو خود را برنامه ریزی شده ظاهر در مجمع عمومی سازمان ملل متحد و تشکیل جلسه با شرکت خود توطئه گران را به آنها سرزنش برای استفاده از فرودگاه خارج از معمولی خود را به مسیرهای ترافیک 1.3 تن از پودر.

مواد مخدر-قاچاق توطئه کشیده به عقب به زمانی که مادورو خدمت شد و به عنوان وزیر خارجه این کشور در طول هوگو چاوز رژیم دادستان اتهام در دادگاه مقالات.

در آن نقش مادورو گفته پذیرش 5 میلیون دلار از فارک قاچاقچیان مواد مخدر به عنوان بخشی از پول شویی طرح برای این گروه است. مادورو سپس ظاهرا به توافق شستن 5 میلیون دلار دیگر از پول از طرف فارک.

مادورو متهم است در منطقه جنوب نیویورک با مواد مخدر-تروریسم توطئه, توطئه به ترافیک کوکائین و اتهامات سلاح برای دست زدن به اسلحه و ماشین آلات در طول اتهام قاچاق مواد مخدر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>