ما شرکت های ترس coronavirus می تواند کشتن نیمی از خود را در چین درآمد

برخی از شرکت های آمریکایی با عملیات در چین ترس رو به رشد شیوع کروناویروس را کشتن بیش از نیمی از درآمد خود را وجود دارد و اگر این بحران نمی آباته به زودی.

نزدیک به یک پنجم از بیش از 160 شرکت های مورد بررسی توسط اتاق بازرگانی آمریکا در چین گفت: چینی درآمد برای سال 2020 کاهش خواهد یافت و بیش از 50 درصد در صورتی که همه گیری همچنان ادامه دارد از طریق پایان ماه اوت.

و نزدیک به نیمی از شرکت در نظر سنجی پیش بینی برخی از کاهش در درآمد اگر کسب و کار نمی کند به عقب بر گردیم به حالت عادی قبل از پایان ماه آوریل با توجه به کسب و کار گروه بررسی فلش پنجشنبه منتشر شد. حدود 40 درصد می گویند آن را بیش از حد به زودی برای گفتن این یافته ها نشان می دهد.

“وجود دارد که در کوتاه مدت روشن و قابل توجهی تاثیر منفی به عضو شرکت عملیات” از coronavirus اتاق رئیس گرگ Gilligan در بیانیه ای گفت.

اتاق گفت: شرکت های ایالات متحده شده اند دست و پنجه نرم با سفر اختلالات بالاتر هزینه ها و کاهش بهره وری کارکنان و همچنین کاهش درآمد به دلیل شیوع. این ویروس به کشته شدن حدود 2,800 مردم و آلوده بیش از 80 ، 000 در سراسر جهان اکثریت قریب به اتفاق آنها در سرزمین اصلی چین به گزارش رویترز،.

اما این بیماری همه گیر را در دراز مدت تاثیر نامشخص باقی مانده است در بسیاری از جهات این بررسی نشان داد. بیش از نیمی از شرکت های مورد بررسی آن گفت: هنوز خیلی زود به برآورد هزینه تاخیر در بازگشت به عملیات عادی و 43 درصد می گویند آن را بیش از حد به زودی برای تعیین چگونه این بیماری را تحت تاثیر قرار رشد بازار در سال جاری مجلسی, مقامات گفت.

حتی پس از تنها 12 درصد از این شرکت انتظار می رود ویروس های مربوط به تاخیر در ادامه از طریق تابستان در حالی که نزدیک به یک سوم می گویند عملیات کسب و کار عادی باید رزومه تا پایان ماه مارس با توجه به گروه.

اتاق “شرکت های عضو مانند بسیاری از جامعه در اینجا چهره تعداد زیادی از عدم قطعیت در مبارزه با COVID-19,” Gilligan گفت: با استفاده از نام پزشکی برای این بیماری ناشی از ویروس است.

نگرانی در مورد وقوع و عدم اطمینان در مورد چگونه آن را تحت تاثیر قرار رشد جهانی را roiled کسب و کار در سراسر جهان و ارسال می شود بازار سهام ایالات متحده کاهش به اصلاح خاک در روز پنج شنبه. شیوع مجبور است از خطوط هوایی به حالت تعلیق پروازها به سرزمین اصلی چین و منجر به لغو اصلی کنفرانس کسب و کار مانند کنگره جهانی موبایل بزرگترین گوشی های هوشمند نشان می دهد تجارت.

آمریکا اتاق بازرگانی مورد بررسی شرکت های عضو آن بین Feb. 17 و 20. از 169 شرکت هایی که در پاسخ محدوده در اندازه و شامل برخی با عملیات در چین هوبئی کانون شیوع کروناویروس مجلسی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im