ما قیمت مصرف کننده فرو رفتن بیشتر در پنج سال

ما قیمت مصرف کننده کاهش در بیش از پنج سال در ماه مارس و بیشتر کاهش می یابد به احتمال زیاد به عنوان رمان coronavirus شیوع سرکوب تقاضا برای برخی از کالاها و خدمات و جبران افزایش قیمت ها مربوط به کمبود ناشی از اختلال در زنجیره تامین.

با این کشور عملا در هنوز ایستاده و اقتصاد به سرعت در حال انقباض به عنوان دولت های ایالتی و محلی اتخاذ سفت اقدامات برای کنترل گسترش COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس اقتصاددانان پیش بینی یک دوره کاهش تورم و یا حتی کاهش قیمت آشکار.

“نگرانی بزرگ در حال حاضر این است که کاهش قیمت ها گفت:” گاس Faucher اقتصاددان ارشد در PNC مالی در پیتسبورگ. “کاهش قیمت ها است به احتمال زیاد به نگه داشتن بیش از چند ماه آینده به عنوان کسب و کار بریده بریده قیمت در پاسخ به بسیار پایین تر تقاضا از شیوع کروناویروس و همراه محدودیت در حرکت است.”

وزارت کار گفت: در روز جمعه به شاخص قیمت مصرف کننده کاهش یافته و 0.4 درصد در ماه گذشته در میان جست و خیز کردن در هزینه های بنزین, اقامت در هتل, پوشاک و بلیط هواپیمایی. که بزرگترین افت از ماه ژانویه 2015 و به دنبال یک 0.1 درصد افزایش در ماه فوریه است. در 12 ماه منتهی به ماه مارس شاخص تورم مصرف کننده افزایش 1.5 درصد پس از افزایش 2.3 درصد در ماه فوریه.

اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بود که شاخص بهای مصرف کننده انداختن 0.3 درصد در ماه مارس و بالا رفتن از 1.6 درصد در سال در سال.

سطح عمومی قیمت کاهش است و انتظار می رود حتی به عنوان فدرال رزرو اتخاذ اقدامات فوق العاده برای جلوگیری از اقتصاد سقوط آزاد. رئیس جمهور تهمت ماه گذشته امضا تاریخی $2.3 تریلیون بسته برای کمک به کسب و کار و کارگران است.

“این disinflationary ضربه همراه با اختلال زیادی در اقتصاد و بازار مالی فعالیت های کلیدی همین دلیل فدرال رزرو است که رها کردن گسترده جدید سیاست تسهیلی پولی” گفت: Gregory Daco رئیس ما اقتصاددان در آکسفورد اقتصاد در نیویورک است.

رستوران ها و سایر مکانهای اجتماعی توقیف شده اند. لباس فروشان نیز بسته فروشگاه به عنوان برخی از تولید کنندگان در حالی که حمل و نقل شده است به شدت کوچک پشت ترک میلیون ها نفر از آمریکایی ها بیکار.

ترس از تیز رکود جهانی و قیمت نفت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه منجر به سقوط قیمت نفت. این است که انتظار می رود برای جبران افزایش قیمت ناشی از تنگناها در زنجیره تامین.

گسترده تعطیلی کسب و کار تحت تاثیر افزایش شاخص بهای مصرف کننده گزارش با جمع آوری اطلاعات با مراجعه شخصی به حالت تعلیق در مارس 16, وزارت کار گفت. آن گفت: جمع آوری داده ها در ماه گذشته نیز تحت تاثیر “توسط بسته شدن موقت یا محدود عملیات از انواع خاصی از موسسات” منجر به “افزایش در تعداد از قیمت در نظر گرفته شده به طور موقت در دسترس نیست و منسوب.”

که منجر به بسیاری از شاخص ها که بر مبنای مقادیر کوچکتر از جمع آوری قیمت ها بیش از حد معمول و تعداد کمی از شاخص های است که به طور معمول منتشر نمی شد منتشر شده در ماه مارس است.

دلار کمی تغییر بود در برابر سبد ارزهای. وال استریت و خزانه داری آمریکا در بازار بسته هستند خوب جمعه.

به استثنای فرار مواد غذایی و انرژی اجزای شاخص بهای مصرف کننده نیز با کاهش 0.1 درصدی در ماه مارس اولین قطره از ژانویه 2010. به اصطلاح شاخص پایۀ بهای مصرف کننده افزایش یافته بود با 0.2 درصد برای دو ماه متوالی. زمینه کاهش نرخ تورم در ماه مارس نیز به عنوان قیمت جدید خودرو کاهش یافته است. در 12 ماه مارس از طریق شاخص پایۀ بهای مصرف کننده افزایش 2.1 درصدی بعد از افزایش 2.4 درصد در ماه فوریه.

فدرال رزرو آهنگ های هسته مخارج مصرفی شخصی (PCE) شاخص قیمت برای آن 2 درصد و نرخ تورم.

این core PCE price index افزایش 1.8 درصد در سال در سال اساس در ماه فوریه پس از افزایش 1.7 درصد در ماه ژانویه است.

آن undershot هدف خود در سال 2019. با برخی از قطعات در شاخص قیمت تولید کننده گزارش که خوراک به core PCE price index ضعف در مارس اقتصاددانان انتظار دارند که تورم به عقب کشیده در ماه گذشته.

در ماه مارس core PCE price index منتشر خواهد شد در پایان ماه. بسته شدن کسب و کار می تواند, با این حال تاثیر مجموعه ای از تورم در ماه های آینده, ساخت گزارش های غیر قابل اعتماد.

در ماه مارس قیمت بنزین فرو 10.5 درصد بیشتر از فوریه سال 2016 پس از انداختن 3.4 درصد در ماه فوریه.

قیمت مواد غذایی افزایش 0.3 درصدی در ماه گذشته پس از افزایش 0.4 درصد در ماه فوریه. قیمت برای مصرف مواد غذایی در خانه افزایش 0.5 درصد مطابق با مارس را به دست آورید.

صاحبان معادل اجاره محل اقامت اولیه است که چه صاحب خانه می پرداخت به اجاره و یا دریافت از اجاره خانه, افزایش 0.3 درصد است. که به دنبال یک 0.2 درصد افزایش در ماه فوریه است. هزینه هتل و متل محل اقامت سقوط یک رکورد 7.7 درصد در ماه گذشته. شرکت هواپیمایی فارس کاهش یافته است 12.6 درصد در ماه گذشته بزرگترین کاهش در ضبط.

هزینه های بهداشت و درمان افزایش 0.4 درصد پس از کانت تا 0.1 درصد در ماه فوریه.

پوشاک قیمت کاهش یافته و به یک رکورد 2 درصد در ماه گذشته پس از افزایش 0.4 درصد در ماه فوریه. جدید قیمت خودرو کاهش یافت 0.4% بزرگترین افت از ماه آوریل سال 2018 است. اما قیمت برای استفاده از وسایل نقلیه موتوری و کامیون ها افزایش یافت 0.8 درصد پس از بازگشت 0.4 درصد در ماه فوریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>