واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز جمعه اعلام کرد coronavirus بهداشت عمومی اورژانس و دستور داد همه ما شهروندان از بازگشت از مرکز شیوع این بیماری در چین به قرنطینه می شود و به مدت دو هفته.

“این مهم جهانی وضعیت و آن را همچنان به تکامل و گفت:” رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

با توجه به Redfield وجود دارد که شش مورد تایید در آمریکا و 191 موارد ممکن است تحت بررسی است. اخیر آمریکا مورد تایید شده بود و نه یک مسافر اما یک تماس شخصی.

“هستند بسیاری از ناشناختهها” در مقایسه با ویروس آنفلوانزا گفت: Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. “ما هنوز یک کم خطر به آمریکا اما ما می خواهیم به نگه داشتن آن را در کم خطر است.”

اعلامیه اثر طول می کشد یکشنبه و اجازه خواهد داد که مقامات برای محدود کردن سفر و اعمال قرنطینه اقدامات است.

شهروندان آمریکایی از بازگشت از شیوع کانون استان هوبئی در چین مجبور خواهد شد به 14 روز از اجباری قرنطینه گفته مقامات در کاخ سفید است.

آمریکایی ها از بازگشت از بقیه سرزمین اصلی چین را تحت اضافی غربالگری در فرودگاه ها و پتانسیل خود اداره قرنطینه.

مقامات گفت: اکثر خارجی ها که سفر در سرزمین اصلی چین در گذشته 14 روز خواهد بود محروم از ورود به آمریکا و قبل از آن مقامات توصیه می شود در برابر همه سفر به چین به عنوان تعدادی از موارد مرگبار ویروس جدید مشخصی بیش از ده برابر در یک هفته از جمله بالاترین مرگ و میر در یک دوره 24 ساعته در روز جمعه.

این ویروس نیز آلوده کرده است حدود 10000 نفر در سراسر جهان فقط در دو ماه سخت نشانه ای از گسترش آن است که باعث شد سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع بیماری یک اورژانس جهانی.

مرگ و میر بود و در 213 از جمله 43 جدید مرگ و میر در چین است.

وزارت امور خارجه به سطح 4 “سفر نیست” مشاوره بالاترین درجه هشدار گفت: آمریکایی ها در چین در نظر گرفتن خروج با استفاده از تجاری به معنی.

“مسافران باید آماده برای سفر و محدودیت قرار داده می شود به اثر با کمی و یا بدون اطلاع قبلی پیشرفت” مشورتی گفت.

آمریکا نیز منع اتباع خارجی که به چین از ورود به آمریکا.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی