ما اقتصاد می افزاید: 4.8 میلیون شغل در ماه ژوئن به عنوان coronavirus موج

اقتصاد ایالات متحده اضافه شده یک رکورد 4.8 میلیون شغل در ماه گذشته به عنوان کشور ادامه داد: یک جهش اقتصادی است که در حال حاضر در معرض خطر افزایش عفونت کروناویروس جدید, اطلاعات نشان می دهد.

پنج شنبه را از نزدیک تماشا ژوئن شغل گزارش نشان داد که بهتر از حد انتظار بهبود در بازار کار به عنوان متحده جعلی پیش با بازگشایی برنامه های که در حال حاضر تا حدودی نورد در میان تعداد بی سابقه ای از COVID-19 موارد است.

نرخ بیکاری کاهش یافته و به 11.1 درصد در ماه ژوئن از 13.3 درصد در ماه مه به عنوان مستندات با هدف کنترل این ویروس ادامه داد: برای سهولت اداره آمار نیروی کار آمار و ارقام نشان می دهد. مشخص شده است که یک بهبود مداوم از ماه آوریل اوج 14.7 درصد

اما داده ها منعکس کردن یک تصویر کلی از اقتصاد در اواسط ماه ژوئن قبل از این ویروس را تجدید حیات مجبور ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا به شاتر کافه ها و رستوران ناهار خوری اتاق برای بار دوم. اقتصاد را در مسیر رو به جلو را تکیه می کنند که آیا این موج جدید از عفونت می شود تحت کنترل با توجه به کارشناسان.

“قدرت بازیابی بستگی به قدرت از رشد کار در ماه های آینده که به نوبه خود متکی بر پیشرفت در بهداشت عمومی جبهه” یلنا Shulyatyeva ارشد ما اقتصاددان در مهر اقتصاد گفت: در یک تفسیر. “دیگر آن طول می کشد برای بیکاران به عقب بر گردیم به کار آهسته تر اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن به قبل از بحران روند خواهد بود.”

همچنین پیچیده بازیابی است پایان دو برنامه کلیدی که باید shored تا اقتصاد در طول بیماری همه گیر. مهلت درخواست برای چک Protection Program ارائه بخشایش وام به کسب و کار کوچک گذشت, در این هفته, اگر چه آن ممکن است تمدید شود به اوت. و 600 دلار هفتگی افزایش مزایای بیکاری است که با توجه به اجرا و در پایان ماه ژوئیه.

یک گزارش جداگانه پنجشنبه منتشر شد نشان داد برخی از 1.4 میلیون تن از برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته. این رقم در هفته از وزارت کار ایالات متحده به طور پیوسته کاهش یافته است از اواخر ماه مارس است اما همچنان بالای 1 میلیون برای 15 هفته — یک سطح است که غیر قابل تصور بود قبل از همه گیر.

“این ادعا به ما بگویید که بخش قابل ملاحظه ای از اقتصاد هنوز retrenching با کارگران از دست دادن شغل به ورشکستگی و سرعت بخشیدن به کسب و کار یا بسته باقی می ماند یا دوباره در ایالات رنج می برند رو به افزایش عفونت و بستری نرخ” گفت: Seth هریس استاد مدعو کرنل موسسه امور عمومی که در خدمت به عنوان معاون نیروی کار در دولت اوباما.

با پست سیم

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>