آسیب به اقتصاد آمریکا از شیوع کروناویروس در واقع می تواند نگاه کمتر شدید در آمار تر از آن واقعا است به دلیل آنچه بیماری را به تجارت بین المللی است.

تولید ناخالص داخلی است که از راه های معمول ما اندازه گیری شرایط اقتصادی است. بسیاری از چیزهایی که رفتن به آن تعداد که در حال حاضر به دنبال مانند 2 درصد به علاوه رشد سالانه برای سال 2020 اگر چه این ویروس باعث شده است برخی از تنظیمات رو به این تعداد.

یکی از عوامل موثر در تولید ناخالص داخلی محاسبه شده است که کسری تراز تجاری ایالات متحده با کشورهای دیگر است. امریکا بزرگترین کسری تجاری با چین — در $345.6 میلیارد دلار در سال 2019.

Coronavirus البته کاهش تعداد کالاهای ما در حال خرید از چین است. و اثر است که به احتمال زیاد آخرین زیرا بسیاری از کارخانه های چینی تعطیل شده اند.

از آنجا که ما در حال بدست گرفتن در کمتر کالا از چین تجارت کسری بودجه پایین تر خواهد بود. و از آنجا که کسری تجاری پایین تر خواهد بود تولید ناخالص داخلی ایالات متحده کمک خواهد کرد.

اما شرکت های آمریکایی را نیز به فروش کمتر کالا به چین از آنجا که از virus. شهروندان چینی به من گفت: قبل از در حال رفتن به خرید مک دونالد همبرگر یا محصولات اپل زمانی که آنها بیش از حد ترس به ترک خانه.

اما به دلیل عدم تعادل در تجارت نسبت به کالا در آینده به ما از چین باید صدمه دیده بیش از بسیاری از محصولات در جهت دیگر — از آمریکا به چین است.

حداقل این نظریه است.

من را دریافت نمی اشتباه. Coronavirus است که نمی تواند خوب برای اقتصاد ما است. به من گفت: آخرین زمان شرکت ها به شدت کاهش برآورد خود را برای درآمد در سه ماهه اول سال 2020 است.

و کسانی که درآمد تخمین می زند به احتمال زیاد به ادامه افت تا زمانی که مدیران شرکت بهتر رسیدگی در چه مدت این بیماری در حال رفتن به گذشته و چقدر از آن می گذرد به گسترش است.

تمام من در اینجا این است که یک تغییر ناگهانی در راه تولید ناخالص داخلی محاسبه شده است باید که جلوگیری کلیدی اقتصادی اندازه گیری از به طور کامل آشکار واقعی آسیب این ویروس در حال انجام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی