ما آژانس بهداشت سایت حمله در میان شایعات از coronavirus مستند

وزارت بهداشت و خدمات انسانی مورد حمله قرار گرفت مشکوک خارجی هکرها به شایعات swirled از coronavirus باعث ملی مستند.

حمله آب گرفتگی HHS سایت با میلیون ها نفر از بازدید یکشنبه شب اما نتوانست به طور قابل توجهی کاهش سرعت سایت.

خبری بلومبرگ اولین گزارش این حمله سایبری که منجر به ظاهری هیچ سرقت اطلاعات.

مقامات فرض کنیم این کار یک خارجی گروهی, بلومبرگ گزارش داد طی روزهای اخیر کاخ سفید و شورای امنیت ملی به موضوع نادر جیر اواخر روز شنبه که “شایعات ملی #قرنطینه جعلی هستند. هیچ ملی lockdown.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس را سخنگوی کتی میلر را تکذیب کرد گزارش سی ان ان جمعه که یک ملی حکومت نظامی شد و تحت نظر در پاسخ به COVID-19 شیوع. “که حتی در عرصه چیزهایی که ما در حال درخواست از فرمانداران برای” او گفت:.

کاخ سفید حساب رسمی توییتر گفت: “شایعات ملی مستند و یا ملی قرنطینه به تازگی به اشتراک گذاشته شده از طریق پیام های متنی جعلی هستند.”

معلوم نیست اگر مقامات شواهد به لینک شایعه و حمله سایبری. مقامات ایالات متحده نسبت داده شده قبلی با انگیزه های سیاسی حملات سایبری برخی در نظر گرفته شده برای نفوذ در سیاست آمریکا به روسیه و چین و ایران و کره شمالی.

HHS سخنگوی Caitlin Oakley در بیانیه ای گفت که این حادثه در دست بررسی است.

“در روز یکشنبه ما آگاه شد از یک افزایش قابل توجهی در فعالیت در HHS cyberinfrastructure و به طور کامل عملیاتی هستند که ما به طور فعال بررسی موضوع” Oakley گفت. “در اوایل در حالی که آماده سازی و پاسخ به COVID-19 HHS قرار داده و حمایت اضافی در محل. ما در حال هماهنگی با اجرای قانون فدرال و هوشیار باشند و با تمرکز بر حصول اطمینان از یکپارچگی آن زیرساخت ها است.”

سخنگوی شورای امنیت ملی جان Ullyot گفت: “HHS و فدرال شبکه های عملکرد به طور معمول در این زمان” و این که “دولت فدرال در حال بررسی این حادثه به طور کامل.”

تعدادی از ایالات متحده COVID-19 نفر از گذشت 3,600 روز دوشنبه با 61 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>