ما بيمارستان بگویید کارکنان به نگه داشتن آرام در مورد کوروناویروس شرایط کار

ما بیمارستان ها هشدار کارکنان خود را به نگه داشتن دهان خود را بسته در مورد شرایط کاری خود در میان coronavirus یا در معرض خطر بودن از کار اخراج شدند.

“بیمارستان ها muzzling پرستاران و سایر مراقبت های بهداشتی کارگران در تلاش برای حفظ تصویر خود را. آن را ظالمانه ” اموزش شوبرت سخنگوی دولت واشنگتن و انجمن پرستاران گفت: خبری بلومبرگ.

او گفت: کارگران — که زحمتکش در خط مقدم مرگبار گیر بسیاری از اوقات بدون ایمنی مناسب دنده — “باید توانایی بگویید عمومی آنچه که واقعا در رفتن در داخل امکانات جایی که آنها برای مراقبت Covid-19 بيمار.”

در شهر نیویورک NYU Langone بهداشت هشدار داد کارگران آن در هفته گذشته است که می تواند آنها را اخراج اگر آنها بحث به مطبوعات بدون نیاز به تایید قبل بلومبرگ گفت.

در ضمن اورژانس-اتاق دکتر می گوید او کردم بوت شدن از بیمارستان در واشنگتن هفته گذشته به خاطر او جرأت به انتشار آنچه که او به نام مرکز فقدان اقدامات احتیاطی لازم سیاتل تایمز گزارش داد.

و یک پرستار در شیکاگو نیز می گوید: او از کار اخراج شد — برای ارسال پست الکترونیکی به همکاران گفت: آنها بهتر نیاز محافظ ماسک صورت با توجه به محلی گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>