مدعیان آمار 6.6 میلیون به عنوان coronavirus اخراج ادامه

بیش از 6.6 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به عنوان coronavirus ادامه داد: به روده آمریکا بازار کار فدرال روز پنجشنبه گفت.

تنظیم فصلی تعداد مدعیان اولیه بیکاری اعلام شده توسط وزارت کار ایالات متحده پیشی گرفته و قبل از هفته رکورد شکنانه تجدید نظر در مجموع 3.3 میلیون — یکی دیگر از سیگنال که همه گیر خواهد شد و باعث بیکاری به موشک وار رفتن.

شکل منفجر گذشته کارشناسان انتظارات برای یکی دیگر از افزایش در تعداد مدعیان بیکاری در آخرین هفته از ماه مارس به عنوان متحده تحمیل قوانین سختگیرانه با هدف جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus منجر به بسیاری از کسب و کار و اخراج کارگران است. اقتصاددانان مورد بررسی رویترز پیش بینی 3.5 میلیون ادعا می کند هر چند سیستم بانکی گلدمن ساکس انتظار 6 میلیون.

آخرین گریم تعدادی آمد جلوتر از دولت فدرال ماهانه گزارش اشتغال در روز جمعه. کارشناسان می گویند نزدیک تماشا گزارش خواهد درک کامل تاثیر بحران به دلیل آن را پوشش می دهد تنها بخش اول از ماه مارس قبل از بدترین ویروس های مربوط به زیان کار است.

بیش از 80 درصد از آمریکایی ها در حال زندگی می کنند و مستند اقدامات است که به ارمغان آورده اند فعالیت های اقتصادی به توقف screeching در عصری کشور افزایش ترس از یک رکود عمیق است. در نتیجه افزایش تعداد مدعیان بیکاری به ضعف دولت بیکاری دفاتر که توفنده وب سایت و مسدود خطوط تلفن مانع برخی از کارگران از تقاضا برای مزایای در همه.

برخی از کارشناسان می گویند اخیر ادعا اعداد نشان می دهد این کشور نرخ بیکاری را بیش از چهار برابر با تشکر از همه گیر. درست رای دادن به احتمال زیاد منفجر شد و به 17 درصد در ماه مارس در 50 سال اخیر از 3.5 درصد است که فدرال گزارش شده برای ماه فوریه با توجه به طرح توسط William M. راجرز سوم وزارت کار سابق اقتصاددان ارشد.

A GAP store in Farmingotn HIlls, Michigan is closed due to coronavirus.
یک شکاف فروشگاه در Farmington Hills, Michigan بسته است با توجه به کوروناویروس.جف KOWALSKY/خبرگزاری گتی Imag

“ما پیش بینی بزرگترین ماه افزایش نرخ بیکاری در تاریخ است که بر اهمیت حیاتی در گسترش و حمایت از کار و خانواده و کسانی که به تازگی شغل خود را از دست” راجرز و اندرو Stettner نوشت در گزارش خود برای قرن بنیاد مترقی فکر می کنم تانک.

کنگره و رئیس جمهور تهمت سعی کرده اند به سرسخت اقتصادی خونریزی با 2.2 تریلیون دلار بسته محرک است که گسترش واجد شرایط برای مزایای بیکاری و افزایش میزان پرداخت 600 دلار در هفته است. دموکرات مجلس نانسی پلوسی به حمایت یکی دیگر از محرک لایحه هر چند آن نامشخص است که آیا جمهوری خواهان خواهد شد پیوستن به فشار.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>