مدعیان نزدیک به 10 میلیون نفر در دو هفته در میان coronavirus بحران

جدید بیکاری براده رسید بیش از 6.6 میلیون دلار در این هفته بیش از دو برابر هفته گذشته رکورد 3.3 میلیون به عنوان coronavirus تحویل ویرانگر یکی-دو پانچ به اقتصاد, به گزارش از وزارت کار ایالات متحده.

حدود 10 میلیون آمریکایی که کاربردی برای مزایای بیکاری در طول دو هفته به پایان رسید که سهشنبه نمایندگی تا کنون بیشترین تعداد کارگران بیکار در هر زمان مشابه دوره در تاریخ ثبت شده.

“اقتصاد آمریکا رفت و از سرعت کامل به توقف کامل و میلیون ها نفر از کارگران نمی شد با پوشیدن کمربند ایمنی گفت:” جاش Lipsky از شورای آتلانتیک یک حزبی اتاق فکر مستقر در واشنگتن, DC.

سیل از برنامه های کاربردی که در حدود 90 درصد از جمعیت کشور تحت دستور به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

آن را نیز به طور چشمگیری معکوس روند نسبت کمتر ادعا می کند که آغشته به یک نزدیک به 50 سال اخیر فقط چهار هفته پیش زمانی که آنها ظرف در 211,000.

در همین حال برخی از اقتصاددانان که از ترس بدترین و در عین حال آمده است که به عنوان بسیاری از 20 میلیون شغل ناپدید می تواند تا پایان ماه آوریل بیش از دو برابر 8.7 میلیون دلار از دست رفته در طول رکود بزرگ سال 2008 است.

روز پنج شنبه در این گزارش گفت: صنعت هتل در میان نیویورک سخت ترین ضربه و هتل معاملات شورا پیش بینی شده است که حدود 90 درصد آن حدود 40,000 اتحادیه هتل کارگران در این شهرستان خواهد بود گذاشته یا furloughed — اگر آنها نشده است.

دیگر نیویورک صنایع که گزارش کار ضرر و زیان شامل رستوران ها, سرگرمی و تفریح با مقامات دولتی سرزنش وضعیت در coronavirus با توجه به وزارت کار.

“این چیزی است که ما تا کنون دیده ام قبل از” اندرو Rigie مدیر اجرایی شهر نیویورک مهمان نوازی داد و گفت: این پست.

“دیگر آن طول می کشد برای جلوگیری از همه گیر و بازگشایی رستوران بیشتر به تعطیلی دائم و دائم از دست دادن شغل وجود خواهد داشت.”

این معلوم نیست که دقیقا چگونه بسیاری از رستوران کارگران coronavirus قرار داده است را از کار می کنند اما بررسی های اخیر از 1,870, رستوران ها, کافه ها و کاباره ها یافت می شود آنها تا به حال گذاشته و یا furloughed بیش از 67,000 مردم به عنوان از آوریل 25, او گفت:.

A GAP store in Farmingotn HIlls, Michigan is closed due to coronavirus.
یک شکاف فروشگاه در Farmington Hills, Michigan بسته است با توجه به کوروناویروس.جف KOWALSKY/خبرگزاری گتی Imag

ویرانی که وارده در بخش خدمات به معنی آسیب های ساخته شده توسط یک رکود بالقوه می تواند شدید تر نسبت به گذشته گفت: David Lebovitz بازار جهانی استراتژیست در JP Morgan مدیریت دارایی ها.

“حرکت نزولی در اینجا برای اقتصاد آمریکا بسیار مهم تر از آن شده است به لحاظ تاریخی و آن را واقعا یک تابع از زمینه طبیعت بودن محور در خدمات در مصرف” Lebovitz گفت.

این وضعیت نیز به ویژه نگران کننده برای سرویس کارگران به دلیل آنها پرداخت می شود برخی از کشور کمترین دستمزد گفت: Chris Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک.

“من فکر می کنم بسیاری از اوقات دولت ها فکر می کنم که آمریکایی ها انجام آنچه ثروت مالی برنامه ریزان بگویید آنها را به انجام و شش ماه درآمد خود را کنار بگذارند برای یک روز بارانی” Rupkey گفت: پست.

“خوب این است که بیش از یک روز بارانی — این سیل نوح و بسیاری از این خدمات کارگران صنعت ندارد و دو ماه قرار دارد.”

بروکلین ساکن جان مک نامارا, 27, گفت: او در نقل مکان کرد به عقب در با پدر و مادر خود را در Auburn, Mass., پس از او گذاشته شد در اواسط ماه مارس از کار خود را به عنوان یک پیشخدمت در ریشه و استخوان جنوب به سبک رستوران در شرق ایجاد کرد.

“متاسفانه این یک رستوران کوچک تا زمانی که همه چیز شکستن من بود صحبت کردن به من و او گفت: آنها می خواهم که به ما اطلاع دهید و ما را بیشتر از بیمه بیکاری نسبت به آنها می تواند ما را,” او گفت:.

“هنگامی که همه چیز را ضربه فن پدر و مادر من از من خواست به خانه می آیند.”

Dana Morgan از استاتن آیلند حرفه ای stuntwoman و فیلم-صنعت محل عامل است که در مرخصی زایمان گفت که او و شوهرش, یک بازیگر و خدمتکار شده اند با تراشیدن از او گذاشته در ماه گذشته از یک رستوران در منهتن تئاتر منطقه.

“ما واقعا نمی دانم زمانی که ما فرفره بعدی در حال رفتن به, بنابراین در واقع, پس انداز داشتیم که برای نوزاد در حال حاضر هزینه های اجاره و آب و برق گفت:” مورگان, 38, که با توجه به تولد اولین فرزند خود را به یک پسر در ماه جولای.

“این ترسناک است زیرا ما نمی دانیم که چگونه این است که برای پایان دادن به. آن را حتی بدتر از آنچه ما به طور معمول از طریق رفتن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>