گزارش اشتغال: 701,000 از دست دادن کار در میان coronavirus بحران

اقتصاد ایالات متحده ریختن 701,000 شغل در ماه گذشته به عنوان coronavirus بحران به ارمغان آورد و ملت را نه سال استخدام رگه به توقف screeching جدید, اطلاعات فدرال نشان می دهد.

این ضرر و زیان در بخش غیرکشاورزی منعکس عظیم انقباض از ماه فوریه زمانی که اقتصاد اضافه شده 273,000 شغل. نرخ بیکاری افزایش یافت تقریبا کامل درصد به 4.4 درصد در ماه گذشته به عنوان همه گیر مجبور کسب و کار در سراسر کشور به نزدیک و اخراج کارگران فدرال اداره آمار نیروی کار در روز جمعه گفت.

ماه مارس شغل گزارش نشان داد حتی عمیق تر برش به بازار کار از پیش بینی اقتصاددانان که انتظار می رود تا 100000 شغل از دست داده و 3.8 درصد بیکاری است. اما آمار و ارقام به احتمال زیاد تنها به ارائه یک نگاه اجمالی در اقتصادی تلفات این بیماری همه گیر.

این بررسی مورد استفاده برای ایجاد گزارش های انجام شده در نیمه اول ماه مارس قبل از مستند اقدامات با هدف متوقف کردن ویروس فراگیر شد. این بدان معناست که این اعداد اصلا حساب برای نزدیک به 10 میلیون تعداد مدعیان بیکاری کارگران آمریکایی در زمینه آخرین دو هفته از ماه که به نمایندگی از برخی از 6 درصد از نیروی کار ایالات متحده.

“ادعای گزارش فراهم می کند زمان واقعی نمایش اخیر اخراج در حالی که شغل گزارش منعکس نمی این افزایش در نرخ بیکاری تا ماه آینده” Glassdoor اقتصاددان ارشد دانیل ژائو نوشت: در یک تفسیر.

ما تا به حال دیده 113 ماه متوالی رشد کار قبل از همه گیر gutted اقتصاد ملی پوش فوریه انتظار-ضرب و شتم اعداد. اما کسانی که نمی capture جهانی سفر, محدودیت, خاموش شدن ناگهانی غیر ضروری کسب و کار است که جاروب ما و یا اخراج های دسته جمعی است که به دنبال.

کارشناسان انتظار مارس شغل گزارش — که نمی شود منتشر شده برای یک ماه دیگر — به دقت بیشتری جذب در مقیاس کامل از این کار زیان دیده نمی شود در دهه. بلومبرگ اقتصاد پیش بینی این ماه نرخ بیکاری را نزدیک به 15 درصد و بالاتر از رکود بزرگ اوج از 10 درصد است.

“مارس اشتغال را تنها با گرفتن لبه Covid-19 تاثیر بنابراین معناداری وجود دارد عدم قطعیت در سراسر قلمرو نتایج — حتی یکی از آخرین مثبت پرینت از یک رکورد چرخه طولانی است که ممکن است پیش رو چه خواهد بود خیره مارس زیان” بلومبرگ از اقتصاددانان کارل Riccadonna, Yelena Shulyatyeva و اندرو Husby گفت: در یک تفسیر.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>