اقتصاد آمریکا اضافه شده 273,000 شغل در ماه فوریه فدرال روز جمعه گفت, نشان می دهد, قوی, استخدام رشد قبل از شیوع کروناویروس ناودان ما.

وزارت کار ماهانه شغل گزارش کنون رشد اقتصاددانان انتظارات که non-farm payrolls خواهد رشد 175,000 شغل. نرخ بیکاری علامت بازگشت به 3.5 درصد مطابق 50 سال کم است.

در حالی که آخرین اعداد نشان می دهد مرگبار coronavirus اپیدمی هنوز چکش بازار کار بدترین حالت ممکن است و در عین حال به عنوان شیوع بیماری را کاهش می دهد, سفر مختل زنجیره تامین و roils بازار سهام است.

فوریه ارقام “ارائه یک تصویر لحظهای از وضعیت بازار کار قبل از این ویروس آسیب های مربوط در ضربات احتمالا با شروع در ماه مارس و تشدید به سه ماهه دوم” بلومبرگ از اقتصاددانان کارل Riccadonna, Yelena Shulyatyeva و اندرو Husby نوشت: در یک جمعه تفسیر.

این ویروس شروع به گسترش در آمریکا در اواخر ماه گذشته و پس از کشته شدن 14 نفر و آلوده بیش از 200 اینجا. فدرال رزرو پیشنهاد coronavirus می تواند تهدیدی برای اقتصاد زمانی که این کاهش نرخ بهره خود را روز شنبه گفت: بیماری “به شمار تحول خطرات به فعالیت های اقتصادی است.”

Federal Reserve Chairman Jerome Powell
رئیس فدرال جروم پاولایسنا

کسب و کار مهمان نوازی سوار فوریه استخدام خروش با خدمات غذایی و آشامیدنی مکان اضافه کردن 53,000 مشاغل وزارت کار گفت. مراقبت های بهداشتی و کمک های اجتماعی بخش رشد 57,000 مشاغل ترکیب در حالی که ساخت و ساز اضافه شده 42,000 با توجه به فدرال. درآمد متوسط ساعتی صعود حدود 0.3 درصد به $28.52 یک ساعت در ماه گذشته و رشد 3 درصد بیش از سال گذشته مقامات گفت.

وزارت کار نیز صادر شده تجدید نظر به سمت بالا به شغل اعداد از قبل از دو ماه نشان داد که قوی تر استخدام از ابتدا گزارش شده است. در ماه ژانویه در مجموع کار رشد گل رز به 273,000 از قبلا گزارش شده 225,000 در حالی که در ماه دسامبر افزایش یافت 37,000 شغل به 184,000 بخش گفت.

این شماره ها “بیشتر تایید است که اقتصاد ایالات متحده در حال تقویت شدن بود قبل از coronavirus واقعا ضربه” گفت: Ryan Detrick ارشد بازار استراتژیست برای LPL مالی.

اما وال استریت شانه ای بالا انداخت و در قوی استخدام. داو آتی بودند پایین 714.00 امتیاز یا 2.7 درصد به 9:03 صبح با اشاره به یکی دیگر از باز کردن جست و خیز کردن در یک فرار در هفته برای سهام.

بازار اوراق قرضه ادامه به سیگنال وحشت بیش از coronavirus. بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری آمریکا توجه داشته باشید غوطه ور در زیر 0.7 درصد در صبح روز جمعه کاهش است که نشان می دهد بازار در انتظار فدرال رزرو برای کاهش بیشتر نرخ در اواخر این ماه با توجه به کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک.

“این می تواند کامل گزارش اشتغال بازار می شود برای برخی از زمان” Rupkey نوشت: در یک جمعه توجه داشته باشید. “12 ساعت و همه را به خوبی در حال حاضر, اما بازار شرط بندی مزرعه که نمی توان آن را برای مدت طولانی.”

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی