ما تولید کاهش می یابد و با سفارشات جدید سنگ زنی به 11 سال اخیر

ما فعالیت های تولیدی قرارداد کمتر از حد انتظار در ماه مارس, اما اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید تحت فشار قرار دادند سفارشات دریافت شده توسط کارخانه ها به 11 سال اخیر تقویت اقتصاددانان’ نمایش است که اقتصاد در رکود است.

موسسه مدیریت عرضه در روز چهارشنبه گفت: آن شاخص ملی فعالیت کارخانه کاهش یافت و به خواندن 49.1 ماه گذشته از 50.1 در ماه فوریه است. اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بود شاخص انداختن به 45.0 در ماه مارس است.

خواندن زیر 50 نشان می دهد رکود در بخش تولید است که حساب برای 11 درصد از اقتصاد ایالات متحده. کوچکتر از حد انتظار افت شاخص ISM منعکس افزایش در این بررسی اندازه گیری تامین کننده تحویل به خواندن 65.0 این ماه از 57.3 در ماه فوریه است.

یک طول در تامین کنندگان’ زمان تحویل به طور معمول همراه با افزایش فعالیت خواهد بود که سهم مثبت. در این مورد, اما کندتر تامین کننده تحویل نشان می دهد کمبود عرضه و نه تقاضا قوی تر.

بیش از نیمی از کشور در برخی از قالب مستند به عنوان متحده و دولت های محلی سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این coronavirus آوردن ملت به یکباره متوقف شود. ایالات متحده دارای بیشترین تعداد موارد تایید شده از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس با نزدیک به 164,000 افراد آلوده. حداقل 3,024 مردم در آمریکا فوت کرده اند از این بیماری با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

و همچنین باعث اختلال در زنجیره تامین همه گیر تعطیل کرده است تقاضا با صنعت حمل و نقل تقریبا خزنده به توقف و رستوران ها, میله های اجتماعی و دیگر سالن های سازندگان:.

دولت هفته گذشته گزارش که تعداد زیادی از آمریکایی ها تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری پرورشی به رکورد 3.28 میلیون در هفته پایان مارس 21.

گریم اقتصادی تصویر مجبور شده است که فدرال رزرو به اقدامات فوق العاده ای به رئيس جمهور تهمت جمعه گذشته امضا 2.2 تریلیون دلار بسته محرک. اقتصاددانان بر این باورند که اقتصاد در حال حاضر در رکود است.

اداره ملی تحقیقات اقتصادی خصوصی موسسه تحقیقات عنوان داور از ما در رکود نیست, تعریف رکود اقتصادی به عنوان دو دوره متوالی کاهش تولید ناخالص داخلی واقعی به عنوان قاعده کلی در بسیاری از کشورها است. آن را به نظر می رسد برای یک کاهش در فعالیت های اقتصادی در سراسر اقتصاد و به مدت بیش از چند ماه.

ISM را به دنبال سفارشات جدید زیر شاخص کاهش یافته و به خواندن 42.2 در ماه مارس به پایین ترین سطح از مارس 2009 از 49.8 در ماه فوریه است. تولید کنندگان نیز گزارش پرداخت کمتر برای مواد اولیه و سایر ورودی ها. بررسی و اندازه گیری از قیمت پرداخت شده کاهش یافت و به 37.4 که پایین ترین سطح از ژانویه سال 2016 از خواندن 45.9 در ماه فوریه است.

ISM کارخانه اشتغال کاهش شاخص به خواندن 43.8 ماه گذشته به پایین ترین سطح از ماه مه 2009 از 46.9 در ماه فوریه است. است که پشتیبانی از اقتصاددانان’ نمایش است که طولانی ترین اشتغال رونق در تاریخ ایالات متحده آغاز شده است که در اکتبر 2010 به پایان رسید در ماه مارس است. دولت را منتشر خواهد کرد آن را از نزدیک دنبال گزارش اشتغال ماه مارس در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>