ما کارگران پزشکی سو چین برای ‘احتکار’ PPE در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

یک گروه از خط مقدم بهداشت و درمان کارگران تحت پیگرد دولت چین ادعا که آن سنن و coronavirus شیوع است و در حال حاضر احتکار به شدت مورد نیاز تجهیزات حفاظت شخصی و فروش آن را برای سود.

در یک طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال در غرب پالم بیچ فلوریدا. در برابر حزب کمونیست چین بهداشت و درمان کارگران اتهام آن است که مسدود کردن صادرات از دستکش, عینک و دیگر PPE و فروش آن در بالا علامت قابل توجهی در حالی که مردم در سراسر جهان در حال گرفتن بیمار و در حال مرگ از COVID-19.

آنها همچنین ادعا می کنند که دولت چین باید مسئول میزان شیوع کروناویروس چون در ابتدا سعی در تطهیر آن خطرات سانسور پزشکان که سعی کردم به صدای زنگ و متوقف در قفل کردن ووهان آلاینده کلانشهر است که شناخته شده است به عنوان ground zero برای اشکال.

“این تقریبا مستقیم از یک فیلم — ‘بیایید علت جهان به ویروس و اجازه دهید سود کردن از آن'” گفت: جرمی Atlers سخنگوی بوکا ریتون-بر اساس برمن قانون ،

“در نیویورک ما پزشکان و پرستاران در کیسه زباله” شاخ گفت: با اشاره به گزارش تکان دهنده توسط پست.

شاکیان شامل نیویورک, دکتر, نیوجرسی فولاد تکنولوژیست های غرب ویرجینیا پرستار و یک دکتر و یک پرستار مشغول به کار در فلوریدا. آنها ادعا می کنند که کت و شلوار خود را می تواند پوشش نزدیک به 4 میلیون ما کارکنان بهداشتی درمانی.

دو نفر از شاکیان آزمایش مثبت برای coronavirus یکی از آنها در “بسیار بد شکل” و در واحد مراقبت های ویژه Atlers گفت.

مدیران از تولید کنندگان 3M و Honeywell به ما گفته اند که مقامات چین را مسدود کرده است صادرات خود را از ماسک و دستکش و دیگر PPE.

یک وکیل برای رئیس جمهور تهمت مجدد انتخابات به تازگی گفت که کاخ سفید شده است در تماس با تولید کنندگان و که آن را با وزن اقدام قانونی علیه پکن به اتهام احتکار PPE.

ماه گذشته برمن گروه حقوقی طرح دعوی در دادگاه در برابر جمهوری خلق چین به نمایندگی از یک گروه از کسب و کار فلوریدا ادعا است که باید آن را در قبال تریلیون دلار خسارت به افراد و کسب و کار.

قبل از طرح دعوی در دادگاه تکرار ادعای بی اساس است که coronavirus ممکن است توسعه یافته در ووهان bioweapon آزمایشگاه تحقیقات — تماس با آن یک “جایگزین نظریه” برای چه این همه گیر آغاز شد.

که ادعا موجود است در طرح دعوی در دادگاه واصل شده از طرف بهداشت و درمان کارگران است که امتیاز به جای به به طور گسترده ای پذیرفته شده نظریه که بیماری منتقله از حیوانات به انسان است.

Atlers گفت: جایگزین نظریه بود نه موجود در بهداشت و درمان کارگران با توجه به دلیل آن است که معنا را به توجه بیشتر به چین ادعا انباشت از PPE.

هنری جکسون جامعه یک فکر مستقر در لندن گفت: در یک گزارش منتشر شده در روز یکشنبه که آمریکا و شش دیگر عضو G7-متحده می تواند دنبال دولت چین در دادگاه برای بیش از 3 تریلیون دلار خسارت به راه آن به کار گرفته شده COVID-19 شیوع Radio Free Asia گزارش.

به سفارت چین در واشنگتن نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im