نیروی دریایی آمریکا کشتی بیمارستانی گزارش راحتی نمی تواند آماده برای هفته

نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی راحتی که رئیس جمهور تهمت خواهد بود گفت: اعزام به نیویورک به کمک با مراقبت های پزشکی در طول جنگ در برابر coronavirus نمی تواند آماده برای هفته ها با توجه به گزارش.

“آسایش در حال حاضر برای نگهداری در نورفولک, به طوری که آنها در حال رفتن به تسریع در تعمیر و نگهداری اگر آنها می توانند و آماده سازی آن را” جاناتان هافمن دستیار وزیر دفاع برای امور عمومی گفت: CNBC.

“است که یک روز موضوع که یک هفته موضوع است. پس از آن خواهی بود در حالی که کمی,” او گفت:.

رژیم صهیونیستی. کومو اوایل روز چهارشنبه اعلام کرد که تهمت موافقت کرده برای قرار دادن در USNS راحتی – که از 1000 تخت و 12 به طور کامل مجهز به اتاق عمل به بندر نیویورک که در آن انتظار می رود برای درمان غیر coronavirus بیماران آزادی تا بیمارستان محلی فضا و تجهیزات.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دومین بیمارستان کشتی USNS Mercy خواهد بود مستقر شده و به کمک اشکال مبارزه و تلاش در سواحل غرب است. از کشتی است که spruced تا سن دیگو و هنوز کارکنان پزشکی خدمه ان بی سی نیوز گزارش کرده است.

“با توجه به رحمت رحمت آماده خواهد شد و آماده برای رفتن خیلی زودتر از آن تا به حال به منظور هشدار به آماده شدن برای چند روز گذشته به طوری که آنها هستند امیدوارم برای رفتن به قادر به رفتن در روز های هفته” هافمن گفت CNBC.

هنگامی که فعال هر دو شناور بیمارستان ها و کارکنان با پرسنل پزشکی, لوازم و تجهیزات.

عظیم تبدیل supertankers هر یک خدمه حدود 70 و تا 1200 و پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان پزشکی با توجه به محبوب مکانیک.

اگر چه آنها بخشی از نیروی دریایی این کشتی طبقه بندی شده به عنوان کمکی مانند تانکر و لجستیک کشتی به جای کشتی های جنگی – از این رو پیشوند USNS برای ما خدمت نیروی دریایی و نه USS برای ایالات متحده کشتی.

آنها همچنین کارکنان توسط شهروندان نیست ما پرسنل نیروی دریایی که در خدمت تحت قرارداد با ارتش است.

هر 894-پا بلند کشتی شامل رادیولوژی دیجیتال, خدمات, پزشکی, آزمایشگاه, داروخانه های بینایی سنجی آزمایشگاه CAT-اسکن دستگاه و دو اکسیژن-تولید گیاهان و همچنین به عنوان یک پد فرود بالگرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>