ما را به یاد شرکت های هواپیمایی مسافران مجاز به بازپرداخت نقدی در میان coronavirus اختلالات

ما در بخش حمل و نقل روز جمعه با صدور اخطار به شرکت های هواپیمایی یادآوری آنها موظف به بازپرداخت بلیط زمانی که آنها لغو پرواز و یا قابل توجهی را برنامه پرواز تغییر که مسافران انتخاب کردن را قبول نمی کند اما نمی خواهد هر گونه اقدام فوری علیه خطوط هوایی.

ما و خارجی شرکت های هواپیمایی را لغو صدها نفر از هزاران نفر از پرواز و حذف میلیون ها نفر از کرسی در پی یک falloff در تقاضای سفر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

حمل و نقل وزارت گفته است که با دریافت یک عدد افزایش شکایات و سوالات از مسافران به دنبال بازپرداخت. در اوایل این هفته نه دموکرات سنای آمریکا خواست مدیران ارشد از 11 خطوط هوایی به موضوع کامل بازپرداخت نقدی به مشتریان است که لغو پروازهای خود را.

گروه گفت: “دیرینه تعهد حامل به ارائه بازپرداخت برای پرواز که حامل لغو و یا به تاخیر بس نیست زمانی که پرواز اختلالات در خارج از حامل را کنترل کند.”

گروه گفت: در آن می تواند به اجرای یک عمل زمانی که شرکت های هواپیمایی انکار بازپرداخت زمانی که یک “حامل لغو یک پرواز باعث می شود قابل تغییر برنامه و یا به طور قابل توجهی تاخیر یک پرواز به نقض حامل تعهد.”

اما این اداره گفت که با توجه به بحران عظیم آن “را ورزش آن اختیار دادستانی و ارائه حامل یک فرصت برای تبدیل شدن به سازگار قبل از اقدام بیشتر.”

شرکت های هواپیمایی باید تماس به موقع مسافران که داده شدند کوپن “به اطلاع آن دسته از مسافران که آنها گزینه بازپرداخت” و آنها باید به روز رسانی بازپرداخت سیاست به آن را روشن است که آنها به بازپرداخت پس از قابل توجه برنامه تغییر و یا لغو پرواز.

روز جمعه Delta Air Lines و خطوط هوایی جنوب غربی هر دو تمدید مقدار زمان مسافران مجبور به استفاده از استفاده نشده بودجه سفر به rebook سفر برای پرواز. دلتا را به مسافران تا دو سال به rebook پرواز هستند که یا برنامه ریزی شده بودند از طریق ممکن است.

شرکت های هواپیمایی برای امریکا یک صنعت گروه تجارت به نمایندگی خطوط هوایی آمریکا و دیگر خطوط هوایی گفت: در اوایل این هفته که “هر هواپیمایی گردد یک رویکرد معتقد است که آن را به بهترین رسیدگی به نگرانی ها و منافع خود را از مسافران و خدمه و سایر ذینفعان از جمله اعلام سفر سیاست به جای مشتریان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>