دادگستری آمریکا روز پنجشنبه متهم Huawei سرقت اسرار تجاری و کمک به ایران برای پیگیری معترضان در آخرین کیفرخواست علیه شرکت چینی افزایش آمریکا در نبرد با بزرگترین تجهیزات ارتباطات راه دور ساز.

در این کیفرخواست که جایگزین یکی unsealed سال گذشته در دادگاه فدرال در بروکلین نیویورک, Huawei Technologies شد و به اتهام توطئه برای سرقت اسرار تجاری از شش ما شرکت های فن آوری و به نقض یک racketeering قانون به طور معمول استفاده می شود برای مبارزه با جرایم سازمان یافته.

آن را نیز شامل اتهامات جدید در مورد شرکت و دخالت در کشورهای مشمول تحریم. در میان دیگر اتهامات آمریکا می گوید Huawei نصب تجهیزات نظارت در ایران بود که مورد استفاده قرار گیرد برای نظارت بر شناسایی و بازداشت معترضان در طول سال 2009 تظاهرات ضد دولتی در تهران.

است تا با راه انداختن یک کمپین علیه Huawei که در آن هشدار داده است می تواند جاسوسی بر روی مشتریان برای پکن است. واشنگتن قرار داده شده این شرکت در تجارت blacklist سال گذشته با استناد به نگرانی های امنیت ملی.

کیفرخواست است “بخشی از تلاش برای جبران ناشدنی آسیب Huawei شهرت و کسب و کار خود را به دلایل مرتبط با رقابت به جای اجرای قانون” هواوی در بیانیه ای گفت.

آن را به نام racketeering اتهام “یک ساختگی دوباره از یک تعداد انگشت شماری از مدنی اتهامات که تقریبا 20 سال است.”

Huawei التماس کرد گناه نیست زودتر کیفرخواست unsealed علیه این شرکت در ماه ژانویه 2019 که شارژ آن با بانک و سیم تقلب, نقض تحریم ها علیه ایران و مانع عدالت است.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang خواسته در مورد کیفرخواست در طول یک جلسه توجیهی روزانه در پکن روز جمعه خواست ایالات متحده بلافاصله به توقف سرکوب شرکت های چینی بدون دلیل. چنین اعمال به طور جدی آسیب ایالات متحده اعتبار و تصویر او گفت:.

Huawei رئیس امور مالی Meng Wanzhou دستگیر شد در ماه دسامبر سال 2018 در کانادا به اتهام در کیفرخواست باعث داد و بیداد در چین و سرما در کانادا و چین روابط. او گفت که او بی گناه است و مبارزه با تروریسم.

وجود دارد هیچ اتهامات جدید علیه Meng در جانشین کیفرخواست.

تجارت جدید راز سرقت اتهامات مربوط به اینترنت, روتر, کد منبع, آنتن تلفن همراه, تکنولوژی و رباتیک.

برای مثال در آغاز سال 2000 Huawei و شرکت تابعه آن Futurewei فن آوری شدند متهم misappropriating سیستم عامل کد منبع برای اینترنت روتر دستورات مورد استفاده برای برقراری ارتباط با روتر و سیستم عامل دفترچه راهنما از یک شرکت در شمال کالیفرنیا. Futurewei اضافه شد, به عنوان یک متهم در آخرین کیفرخواست.

هواوی پس از آن به فروش روتر خود را در ایالات متحده به عنوان هزینه پایین تر نسخه های ما شرکت محصولات کیفرخواست می گوید.

اگر چه ما شرکت است نه شناسایی سیستم های سیسکو شکایت Huawei در تگزاس در سال 2003 بیش از نقض قوانین حق تکثیر مربوط به آن روتر.

Huawei همچنین متهم به استخدام کارکنان از شرکت های دیگر تلاش برای دریافت مالکیت معنوی از این شرکت ها و با استفاده از اساتید در موسسات تحقیقاتی برای به دست آوردن فن آوری است.

“کیفرخواست رنگ محکم پرتره نامشروع سازمان که فاقد هر گونه توجه به قانون” ما کمیته اطلاعات مجلس سنا رئیس ریچارد با مته سوراخ کردن و معاون رئیس علامت هشداردهنده گفت: در یک بیانیه مشترک.

جمهوری خواه و سناتور دموکرات آن را به نام “یک گام مهم در مبارزه با Huawei دولت به کارگردانی و جنایی سازمانی.”

این کیفرخواست همچنین متهم Meng و هواوی از توطئه برای فریب دادن HSBC و بانک های دیگر با بد نمایش دادن Huawei رابطه با یک شرکت است که در عمل در ایران.

این منابع گزارش رویترز از هفت سال پیش در مورد Huawei روابط Skycom تکنولوژی که ارائه شده برای فروش به ما منشاء کالا به ایران در نقض قانون ایالات متحده. همچنین اشاره به گزارش های خبری در رویترز و وال استریت ژورنال ادعا کرد که Huawei کمک دولت ایران در نظارت داخلی است.

در علاوه بر این به متهم Huawei از دروغ گفتن در مورد آن عملیات در ایران, آخرین کیفرخواست می گوید Huawei دروغ ارائه شده به بانک ها است که آن را به حال هیچ کسب و کار در کره شمالی.

وزارت بازرگانی ایالات متحده در ماه مه قرار داده Huawei در تجارت blacklist که محدود ما تامین کنندگان از فروش قطعات و اجزای سازنده برای این شرکت است.

روز پنج شنبه در برخی از اخبار مثبت برای این شرکت از سوی وزارت بازرگانی اعلام کرد و آن را گسترش موقت مجوز به طور کلی برای 45 روز ما اجازه می دهد شرکت های به ادامه انجام برخی از کسب و کار با هواوی. این حرکت در نظر گرفته شده است برای حفظ تجهیزات موجود و اجازه می دهد تا ارائه دهندگان خدمات در جوامع روستایی بیشتر زمان برای پیدا کردن جایگزین برای این شرکت در شبکه.

در همان زمان ایالات متحده آمریکا است که وزن مقررات جدید برای جلوگیری از بیشتر خارجی محموله از محصولات با ما تکنولوژی برای Huawei.

و واشنگتن همچنان به فشار کشورهای دیگر به رها کردن Huawei از شبکه های تلفن همراه بیش از آن ادعا می کنند این تجهیزات استفاده می شود می تواند توسط پکن برای جاسوسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im