ما ورزش نمی ایمنی بدن به کروناویروس جدید طبیعی “

گام بعدی وارد فقط گذشته 9:30 p. m. روز شنبه, طولانی نیست پس از رودی Gobert یک مرکز موسیقی جاز بود که بنا به آزمایش مثبت برای COVID-19. وجود دارد در 36 کلمات دقت گردد, سیاه و سفید, آمد, خبری از لیگ NBA ،

“NBA تعلیق بازی به دنبال نتیجه گیری از امشب برنامه بازی ها تا اطلاع ثانوی. NBA خواهد شد استفاده از این وقفه برای تعیین گام های بعدی برای حرکت رو به جلو با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.”

و در حال حاضر رسما همه چیز روی میز برای آمریکا که صرف چند روز گذشته تلاش برای کشف کردن چه مناسب در یک زمان جهانی نگرانی است.

بیشتر وجود دارد تا به حال شده است یک دسته از نیمی از اقدامات: NCAA چهارشنبه اعلام کرد, به عنوان مثال, که, آن, آینده مسابقات قهرمانی بسکتبال انجام خواهد شد به طور انحصاری در مقابل تلویزیون لنز و نه طرفداران (از جمله شرق منطقه برنامه ریزی شده بود در دو هفته در باغ میدان مدیسن).

در حال حاضر شبکه-Warriors بازی در اصل برنامه ریزی شده برای سه شنبه شب در سان فرانسیسکو تعقیب مرکز اعلام شده بود یک فن-منطقه آزاد مطابق با آن در شهرستان ممنوعیت جمعیت زیادی تجمع در تلاش برای مبارزه با COVID-19. آیوی لیگ رفته بود یک گام دورتر به اتفاق آرا لغو تمام بهار ورزشی یک روز پس از از بین بردن آن مسابقات بسکتبال.

هر ساعت به نظر می رسید به ارمغان آورد مشابه واکنش های. اطلس 10 مسابقات باز در بروکلین بارکلیز سنتر با طرفداران در حضور دو مقدماتی بازی های پنج شنبه; آغاز, امروز, کسانی که بازی را بر بدون تماشاگر. یکی یکی تقریبا در هر کنفرانس به دنبال کت و شلوار.

و سپس NBA بسته خود را درب.

و به طور ناگهانی است که recalibrates تعریف ما از “طبیعی است.”

و در حال حاضر ما را به تعجب: چه چیز دیگری در حال آمدن است ؟ می NCAA واقعا انجام آن میلیارد دلار ویترین رویداد در اصل در کنترل از راه دور تلویزیون استودیو تجلیل آن پخش تعهدات در حالی که محرومیت در آن طرفداران ورزش است که قطعا در سراسر آمده به عنوان پایه و بدبینانه می گویند هیچ چیز از اینکه به طور بالقوه بی پروا ؟

گتی ایماژ

آنچه در مورد کارشناسی ارشد? رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن 30 روز اروپا ممنوعیت سفر خواهد شد یا ویران و با زمین در آگوستا ملی و یا نیروی خارجی گلف بازان به تقلا برای دریافت اینجا جمعه.

و چه از لیگ اصلی بیس بال ؟ ما دو هفته دور از باز کردن در شب و احساس وجود دارد هر تعداد از امکانات مورد چگونه همه گیر می گذارد تفریح و سرگرمی. وجود دارد صحبت از نگه داشتن بازی در فلوریدا و آریزونا. وجود دارد صحبت از تغییر بازی به شهرستانها تا کنون تاثیر پذیری COVID-19. نه گزینه به نظر می رسد خیلی عاقلانه است.

وجود دارد, البته آخرین گزینه قبل از گزینه های هسته ای خواهد بود که به دنبال NCAA سرب و بازی در داخل خالی استادیوم. من تجربه کرده ام که قبل از, و آن را یک تجربه سورئال است که ما ممکن است پیدا کردن ممکن است به سرعت تبدیل به هنجار شده است.

این بود که در مارس 29, 2015, شکوه بهار بعد از ظهر در بالتیمور روشن خورشید پر کردن یک غیرممکن آسمان آبی و حتی به خوبی از آن گذشته 20 تولد هنوز هم وجود دارد هیچ جایی بهتر بر روی زمین به صرف یک روز از مرغ انجیر خوار پارک در کمدن متری مدنی جواهر سخت داخلی بندر درب بعدی را به جایی که کودک روت پیرمرد یک بار تمایل نوار.

بالتیمور در میان آشفته هفته از ناآرامی. فردی گری 25 ساله بود درگذشت پس از مجروح شدن در حالی که در بازداشت پلیس. شهر پرکوله شده و خورشتی برای چند روز. آن مدارس دولتی بسته شد. دو بازی اول آرام-White Sox سری بودند پیشگیرانه به تعویق افتاد. به عنوان تنش کاسته تصمیم گیری ساخته شده بود به بازی در گریز بعد با یک شرط:

هیچ هواداران اجازه داده شد در. آرام برنده 8-2. امتیاز می ایستد باقی مانده padlocked در تمام طول روز با هیچ کس به خرید قشنگتر بو آبجو یا Oreo با طعم churros یا جیک جیک-لود کتری تراشه. در seventh inning آمد رسمی حضور و غیاب — صفر است. که یک رکورد است که ما فکر می ایستادن برای همیشه لطفا برای.

و در حال حاضر به زودی ناگهان در همه جا ممکن است گره خورده است. به طور منظم.

سی و یک سال پیش در شمال اقیانوس اطلس کنفرانس خود را برگزار کرد مسابقات بسکتبال در هارتفورد مدنی مرکز و هیچ هواداران اجازه داده شد در به دلیل شیوع سرخک در پردیس سینا — که از قضا برنده این مسابقات است. پس از آن سینا مربی مایک دین گفت: “این کاری بود که — چیزی است که من امیدوارم که هیچ یک از ما تا کنون تجربه کرده است هرگز دوباره.”

در حال حاضر هر کس می خواهد راست تا آنها بازی آهنگ روز گذشته دوشنبه شب از فصل. یک لحظه ساکت و آروم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>