جاسوسی آمریکا از سازمان های نظارت coronavirus گسترش با تمرکز بر هند

جاسوسی سازمان های آمریکا در حال نظارت بر گسترش coronavirus در سراسر جهان با تمرکز بر هند — به عنوان مقامات دست و پنجه نرم کردن با نگرانی این کشور توانایی به رسیدگی به شیوع گسترده.

هند تایید کرده است فقط سه مورد از COVID-19 در این کشور در حالی که دولت می گوید: 23,531 مردم در زیر مشاهده اقتصادی بار گزارش شده است.

اما منابع آشنا با این موضوع به رویترز گفت وجود دارد نگرانی در مورد چگونه کشور را در مقابله با بیماری مرگبار اشکال.

سازمان های اطلاعاتی نیز به دنبال به ایران که در آن 245 نفر آلوده شده اند — از جمله معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi — و 26 فوت کرده اند تا کنون بیشترین تعداد مرگ و میر در خارج از چین است.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo روز سه شنبه گفت ایالات متحده “عمیقا نگران” تهران ممکن است پوشش داده اند تا جزئیات در مورد گسترش عفونت است.

یک دولت ایالات متحده منبع به نام ایران پاسخ بی اثر است چرا که دولت تنها دارای حداقل توانایی برای پاسخ به شیوع بیماری است.

نهادهای ایالات متحده نیز نگران ضعیف توانایی دولت در برخی از کشورهای در حال توسعه برای رسیدگی به شیوع با توجه به منبع دیگر خبری سرویس گزارش شده است.

جاسوسی سازمان را در جریان مجلس نمایندگان هوش کمیته ویروس.

A map of the worldwide coronavirus outbreak
یک نقشه از سراسر جهان شیوع کروناویروس

“این کمیته دریافت کرده است یک جلسه از IC (جامعه اطلاعاتی) در coronavirus و همچنان به دریافت به روز رسانی در وقوع روزانه” یک خانه هوش کمیته رسمی به رویترز گفت. “پرداختن به تهدید شده است هر دو امنیت ملی و اقتصادی ابعاد نیاز به یک هماهنگ دولت گسترده تلاش و سرمایه فکری است که نقش مهمی در نظارت بر گسترش شیوع و در سراسر جهان پاسخ دهد.”

سازمان های اطلاعاتی در حال حاضر عمدتا مسئول برای نظارت بر گسترش coronavirus و ارزیابی پاسخ از دولتها در سراسر جهان با توجه به انتخاب.

یک منبع گفت: خروجی است که ایالات متحده در سازمان را با استفاده از انواع ابزارهای هوش اعم از مخفی خبرچینان الکترونیکی استراق سمع ابزار برای پیگیری تاثیر ویروس.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>