قیمت قراردادهای آتی برای شاخص S&P 500 شاخص وال استریت معیار کاهش بیش از 4 درصد در روز یکشنبه به عنوان خارج از ساعت معاملات بازارهای سهام ایالات متحده از سر گرفته نشانه آن است که سرمایه گذاران از ترس تلفات از سرعت گسترش coronavirus را تعمیق خواهد کرد.

ایتالیا کشور, سخت ترین ضربه توسط این ویروس در اروپا و اساسا قفل شده است و بسیار از آن ثروتمند شمالی از جمله سرمایه مالی میلان در شدید تلاش برای مهار شیوع که دیدم تعداد مرگ و میر جهش به شدت و در روز یکشنبه.

بیش از 107,000 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان و 3,600 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن. در ایتالیا تعداد موارد افزایش 25% در یک دوره 24 ساعته به 7,375 در حالی که مرگ و میر صعود 57 درصد به 366. این بزرگترین افزایش روزانه برای هر دو خوانش از سرایت آمد به نور در فوریه. 21.

قراردادهای S&P 500 emini کاهش 4.2% به 2839. کاهش نشان می دهد چقدر S&P 500 ممکن است سقوط وقتی آغاز معاملات در روز دوشنبه.

ضمنی عملکرد در قرارداد آتی به صورت 10 ساله خزانه داری آمریکا توجه داشته باشید کاهش یافت و به زیر 0.5% برای اولین بار. معیار خزانه داری آمار کم تاریخی در روز جمعه بسته شدن در 0.707% به عنوان بازار در واکنش به کوروناویروس. این اولین بار 10 سال توجه به حال معامله زیر 1 درصد.

ترس از آسیب اقتصادی coronavirus بیماری همه گیر به شمار فرستاده سهام پایین تر در روز جمعه با معیار S&P 500 اهمیت حیاتی آن 10 کاهش در 12 جلسه.

شرکت های بزرگ در سراسر جهان را آغاز کرده اند که صدور سود هشدارها و مهار فعالیت به عنوان ویروس گسترش می یابد.

اقیانوس آرام شرکت مدیریت سرمایه گذاری (PIMCO) یکی از بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری هشدار داد مشتریان وقوع است به احتمال زیاد به علت نسبتا خفیف و کوتاه رکود هر چند تنگ بازارهای اعتباری می تواند به بدتر شدن رکود اقتصادی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی