ما سهام افت در میان بن بست در کنگره بیش از $1.6 T coronavirus نجات

سهام ایالات متحده کاهش یافته است دوشنبه با وجود فدرال رزرو پرتاب بیشتر حیاتی در اقتصاد آمریکا به عنوان دموکرات ها و جمهوری خواهان در کنگره موفق به تصویب بسته نجات به سهولت مالی از ویرانی مرگبار اشکال.

در یک روز معاملاتی شاخص Dow Jones industrial average در یک نقطه فرو نزدیک به 1000 امتیاز و یا 5 درصد با وجود تغذیه را صبح روز دوشنبه اعلام کرد که این امر جای هیچ محدودیت در خرید اوراق قرضه برنامه آن را دوباره یک هفته پیش repurchasing صدها میلیارد دلار’ ارزش Treasurys و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار.

افت ارزش سهام ضرر و زیان خود را پس از رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: قانونگذاران بودند “بسیار نزدیک” به یک محرک معامله به ارزش حداقل $1.6 تریلیون تنها به نازل شدن دوباره پس از این لایحه روی میز شکست خورده رویه رای دادن.

داو به پایان رسید پایین 582.05 امتیاز یا 3 درصد در 18,591.93. تیوی S&P خاموش بود 2.9 درصد و نزدک شد و 0.3 درصد در قرمز.

فدرال رزرو در آخرین اقدام در آینده بر روی پاشنه از دو اورژانس از کاهش نرخ بهره — led آتی سهام به صعود به سبز قبل از بازار باز کرد اما در نهایت موفق به از بین بردن سرمایه گذاران لرزاند توسط بن بست در کاپیتول هیل در میان این ویروس را ادامه داده و گسترش یافته است.

“آنچه فدرال رزرو بود یک معامله بزرگ از آن بود که آنها اساسا گفت:” ما به شما اجازه اعتباری مسدود کردن بیش از ما مرده بدن,'” گفت: جورج Pearkes جهانی ماکرو استراتژیست برای سرمایه گذاری قرار دادی ، “فدرال رزرو است که ارائه کننده اما کنگره نیاز به گاز بیشتر.”

“در پایان روز هست که فقط بخش عمومی می توانید انجام دهید برای محافظت از ما را از تاثیر این خاموش کردن اقتصاد برای یک دوره طولانی از زمان” اضافه شده Lamar Villere, نمونه کارها, مدیر Villere متعادل صندوق. “این بی سابقه و سرمایه گذاران طبعا بسیار کوتاه با پتانسیل خطر در اینجا است.”

روز دوشنبه قطره ادامه داد: فرار ماه است که در آن گسترش coronavirus بحران فرستاده است بازارهای جهانی به سقوط آزاد. این ویروس موجب ترس از یک رکود عمیق به دلیل آن است کسب و کار مجبور به بستن و اخراج کارگران در حالی که مصرف کنندگان بسته ماندن در خانه های خود را برای جلوگیری از این بیماری از گسترش.

در هفته گذشته شاخص های Dow و S&P رنج می برد خود را به بدترین هفته پس از بحران مالی 2008. هر دو شاخص در حال کردن 30 درصد از اوج تمام وقت آنها آمار در ماه گذشته.

دوشنبه مشخص شده در اولین روز معاملاتی از بورس نیویورک بسته معروف آن طبقه تجاری در روز جمعه پس از دو کارگر در بورس آزمایش مثبت برای coronavirus.

جی پی مورگان انتظار جمعه این هفته فدرال مدعیان گزارش برای نشان دادن یک رکورد 1.5 میلیون نفر برای استفاده از مزایای بیکاری در هفته گذشته به عنوان اپیدمی خاموش و سینما و رستوران ها و عرصه. که علامت افزایش سرسام آور از قبل هفته در مجموع 281,000.

تکامل از ویروس “نقش مهمی را در رانندگی تلاش بیشتر در حوزه اجتماعی فاصله و ممنوعیت فعالیت های غیر ضروری که تعیین اثرات این ویروس در بازار کار و تولید ناخالص داخلی” جی پی مورگان اقتصاددان ارشد جسی Edgerton گفت.

گزارش اضافی توسط تورنتون McEnery

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>