ما سهام ارتجاعی پس از جو بایدن تعجب شنبه برنده

فرار آمریکا بازار سهام بازگشت چهارشنبه پس از جو بایدن متصلب تا یک رشته از تعجب برنده بیش بهداشت ، برنی ساندرز در دموکراتیک مقدماتی.

میانگین صنعتی داو جونز صعود تا آنجا که 719.85 امتیاز یا 2.7 درصد در اوایل معاملات سیگنالینگ بهبودی از شوک فدرال رزرو تعجب کاهش نرخ بهره در روز سه شنبه. S&P 500 و Nasdaq composite افزایش یافت تا آنجا که 2.3 و 2 درصد به ترتیب پس از باز کردن زنگ.

سرمایه گذاران به نظر می رسد تشویق بایدن فوق العاده سهشنبه افزایش به جبهه دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری پیش از ساندرز که متعهد شده است برای تحمیل یک مالیات بر ثروت و ایجاد یک پرداخت کننده سیستم مراقبت های بهداشتی. مراقبت های بهداشتی سهام مشخصی جمعه به عنوان چشم انداز ساندرز “مدیکر برای همه” پیشنهاد کاهش نیافته — UnitedHealth سهام شروع به پریدن کرد بیش از 12 درصد در اوایل معاملات و CVS سهام بودند تا 5.7 درصد به 9:36 صبح

این تغییرات در سال 2020 نژاد “باید ملایم [بازار] مثبت به عنوان آقای بایدن نمی مرعوب بالای یک درصد و شرکت های بزرگ امریکا تقریبا به همان اندازه به عنوان آقای ساندرز” جفری هالی تحلیلگر ارشد در ارز OANDA نوشت: در یک شنبه تفسیر.

وال استریت نیز به احتمال زیاد تشویق دست و پا زدن کمپین سناتور. الیزابت وارن که پشتیبانی از بسیاری از سیاست ها به عنوان ساندرز اما مشاهده شده است به عنوان داشتن تخصص بیشتر با توجه به Ritholtz مدیریت ثروت مدیر عامل جاش قهوه ای است. وارن برنده هیچ سوپر شنبه مسابقات به پایان رسید و پشت بایدن در خانه اش در ایالت ماساچوست است.

“سهام خواهد بود و حتی بیشتر رها در وارن آینده امتیاز به عنوان آنها در بایدن بزرگ نشان دادن” براون گفت: در توییتر.

داو فرو 786 امتیاز سهشنبه به عنوان تغذیه اولین اضطراری کاهش نرخ از سال 2008 موفق به سرکوب گران’ نگرانی در مورد کوروناویروس تضعیف اقتصاد جهانی است. شیوع کشته شدن بیش از 3000 نفر از جمله حداقل نه در آمریکا و تهدید به کاهش رشد اقتصادی این سال است.

بازارهای سهام شده اند فرار نگرانی در مورد کوروناویروس گسترش بیشتر در خارج از چین است. داو به دست آورد حدود 1,300 امتیاز در دوشنبه بزرگترین واحد-بعد از نقطه به دست آورید تا کنون پس از ریختن بیش از 3500 امتیاز در وال استریت بدترین هفته از سال 2008.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net